News

Jakie benefity ofertuje aplikacja Mój T-Mobile?

Jesteś Klientem T-Mobile, ale dotychczas z różnych względów jeszcze nie zdarzyło Ci się korzystać z aplikacji Mój T-Mobile? Czas to zmienić tym bardziej, że możesz wiele zyskać. Aplikacja daje wiele korzyści zarówno użytkownikom na abonament, jak i osobom korzystającym z numeru na kartę. Co konkretnie możesz zyskać?

Aplikacja Mój T-Mobile – samodzielnie zarządzaj swoim kontem

Aplikacja Mój T-Mobile jest dostępna za darmo, dlatego warto ją pobrać, by przekonać się, co dzięki niej możesz zyskać. W zależności od tego, jaki telefon posiadasz, możesz pobrać ją bezpłatnie z Google Play lub App Store. Wpisz w pole wyszukiwania: „Mój T-Mobile”, a wyświetli Ci się aplikacja, którą dotychczas pobrało już kilka milionów użytkowników w Polsce. W przypadku wszystkich klientów (a więc zarówno korzystających z abonamentu, jak i numeru na kartę), aplikacja ułatwia zarządzanie kontem i jednocześnie pozwala zgarnąć  rozmaite benefity. Jeśli więc jesteś Klientem T-Mobile, koniecznie przekonaj się, o ile łatwiejsze jest życie z aplikacją Mój T-Mobile. Szczegóły znajdziesz na https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/aplikacja-moj-t-mobile.

Zalety Mój T-Mobile – przedłuż umowę

W aplikacji Mój T-Mobile możesz na przykład za pomocą kilku kliknięć przedłużyć umowę z operatorem. Wystarczy, że się zalogujesz, a następnie sprawdzisz, czy możesz już to zrobić. Już na tym etapie do Twojej dyspozycji będą atrakcyjne oferty specjalne oraz zniżki na smartfony. Wszystko jest proste i intuicyjne, a całość zajmie Ci tylko kilka minut.

Zarządzaj swoimi numerami bezpośrednio w aplikacji

Masz kilka numerów i chcesz wszystkimi zarządzać z jednego poziomu? Aplikacja daje Ci taką możliwość. Dodawaj kolejne numery, aktywuj interesujące Cię usługi, sprawdzaj bieżące koszty oraz zużycie danych. Prosto, szybko i przyjemnie – bez wychodzenia z domu, dzwonienia na infolinię czy konieczności odwiedzenia punktu stacjonarnego.

Aplikacja Mój T-Mobile – wygodnie płać rachunki

Z poziomu aplikacji możesz z łatwością zapłacić swoje rachunki. Bądź na bieżąco, wybierz odpowiedni przycisk, by zapłacić rachunek i w dowolnym momencie przeglądaj dotychczasowe faktury. Wszystko w jednym miejscu – to jest to.

Wybieraj usługi dodatkowe

Potrzebujesz dodatkowej paczki danych? A może wkrótce wyjeżdżasz na wakacje i potrzebujesz aktywować kilka usług? Aby to zrobić, wystarczy włączyć aplikację i wybrać to, co Cię interesuje. Wejdź w usługi dodatkowe i wybierz z listy np. dodatkowy pakiet internetu, minuty, SMS-y itd.

Sprawdź zużycie danych z poziomu aplikacji

Aplikacja Mój T-Mobile pozwala na szybkie i bezproblemowe kontrolowanie zużycia danych. Sprawdź, ile zostało Ci GB internetu do wykorzystania, poznaj szczegóły o wysłanych SMS-ach i wykonanych połączeniach – wszystkie istotne informacje masz dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Doładuj numer na kartę w aplikacji Mój T-Mobile

Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie i doładować jej numer na kartę? A może potrzebujesz doładowania dla siebie? Otwórz aplikację, wpisz numer telefonu odbiorcy doładowania, wskaż wartość doładowania i dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie smartfona.

Aplikacja Mój T-Mobile pozwala także na swobodne zarządzanie usługami premium oraz limitami wydatków na tego rodzaju usługi. W razie ewentualnych pytań, możesz też porozmawiać z konsultantem bezpośrednio na czacie, który znajdziesz w aplikacji. Nie zapomnij też o zakładce „Pomoc” – może Ci się przydać, jeśli zechcesz dowiedzieć się czegoś więcej o rozmaitych możliwościach i usługach w T-Mobile. Dzięki dostępnej bazie wiedzy, będziesz mieć dostęp do wszystkich potrzebnych informacji.

Dostęp do promocji

Już samo to, że jesteś Klientem T-Mobile i korzystasz z aplikacji daje Ci dostęp do dodatkowych promocji! Co tydzień znajdziesz w niej atrakcyjne prezenty – sprawdzaj je na bieżąco i zyskuj jeszcze więcej.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *