News Telefony

Jak zdobyć 250 zł rabatu na Xiomi Mi MIX 2S 6/64GB? Wystarczy użyć kodu rabatowego od producenta

Obniżki, promocje i rabaty w elektronice mobilnej są bardzo pożądane. Wielu internautów dość szybko wyszukuje najlepsze oferty, które mogą zaoszczędzić wydatki w naszym portfelu. Tym razem taką ofertę ma dla nas Xiaomi, pod hasłem „XIAOMI-LEPSZE”.

 

Warto śledzić Facebooka, bo właśnie tam możemy znaleźć sporo ciekawych promocji oraz ofert. Na oficjalnej stronie Mi Polska (Xiaomi) znajdziemy ciekawy rabat dla wszystkich, który będą chcieli zakupić telefon Xiaomi Mi Mix 2S 6/64 GB. Urządzenie można kupić nie tylko poprzez stronę producenta, ale również w autoryzowanych Salonach firmy Xiaomi. Aby skorzystać z rabatu wystarczy wpisać w polu KOD: XIAOMI-LEPSZE co automatycznie zmniejszy nam cenę urządzenia o 250 zł.

W ten oto sposób wyjściową cenę 2413,99 zł (z kosztami transportu) obniżamy do 2163,99 zł. Trzeba przyznać, że taka obniżka może zachęcić do zakupu, tym bardziej, że nasze urządzenie ma aż 6 GB pamięci RAM. Całą specyfikacje urządzenie znajdziecie na stronie producenta. Warto pamiętać, że promocja z kodem rabatowym ważna jest tylko do 30.01.2019 roku.

Jeśli ktoś z Was jest chętny na taką promocje, to warto skorzystać z niej już dziś, bo czas nagli. Pamiętajcie, że na telefon otrzymujecie 2 lata gwarancji oraz prawo do 14 dniowego zwrotu (odstąpienia od umowy).

Źródło: Mi-home

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *