News Telefony

Czy można nakręcić film kinowy telefonem iPhone 7? Zwiastun na Netflix pokazuje, że tak

Wydawać by się mogło, że kręcenie filmów kinowych wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz sprzętu w celu osiągnięcia najlepszej jakości. Tę zasadę przełamuje reżyser Steven Soderbergh, który nakręcił kolejny film telefonem iPhone 7. Już od 8 lutego film High Flying Bird będziemy mogli obejrzeć na Netflixie.

 

O licznym zastosowaniu telefonów komórkowych wiemy nie od dziś. Oprócz kalendarza, latarki czy też Asystenta Google telefonem możemy nakręcić film. Nie mówię tutaj o prywatnych i rodzinnych filmach, które oglądamy w rodzinnym gronie. Mam na myśli pełnometrażowy film, który doczekał się swojej premiery na ekranie telewizora, a dokładnie znanego i lubianego Netflixa.

Już od 8 lutego w Netflix będziemy mogli obejrzeć film High Flying Bird w całości nakręcony telefonem iPhone 7.

Reżyser Steven Soderbergh znany jest już takich filmów. Jednym z nich jest pełnometrażowy film „Unsane”. Trzeba przyznać, że producent, firma Apple ma powody do zadowolenia, bo nagranie filmu, który mogą obejrzeć miliony to świetna reklama. Nie wiem, jak Wy, ale ja zamierzam obejrzeć film High Flying Bird przyglądając się całemu nagraniu. Tym czasem zapraszam wszystkich do obejrzenia zwiastunu.

Źródło: Twitter

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *