Newsy Strona Główna

Jak za darmo wymienić wyświetlacz w telefonie Realme 11 Pro 5G i 11 Pro + 5G?

Wypuszczając nowy produkt na rynek trzeba umieć zachęcić klienta do zakupu. Każdy przedsiębiorca ma do tego swoje pomysły. Wzmocnienie sprzedaży najlepiej wychodzi poprzez promocje z dodatkowymi bonusami. Realme wypuszczając swoje urządzenia na rynek bacznie dogląda konkurencje prezentując podobne oferty. Idealnym przykładem jest tutaj sprzedaż smartfona Realme 11 Pro 5G i Realme 11 Pro 5G Plus z darmową wymianą wyświetlacza przez 6 miesięcy. 

Dodatkowa ochrona ekranu w Polsce to bardzo interesujący bonus. Nasi rodacy często miewają sytuacje, w których smartfony lądują wyświetlaczem na betonie/asfalcie. Podnosząc telefon mamy 50% szansy, że wyświetlacz jest być może cały bez jakichkolwiek uszkodzeń. Okazać się może, że nowo nabyty telefon od razu będzie musiał trafić do serwisu telefonów w celu naprawy. W takim momencie bonus od nieszczęśliwych wypadków (pękniętego wyświetlacza) nadaje się idealnie. Darmowa wymiana ekranu w telefonach Realme 11 Pro 5G i 11 Pro 5G Plus to świetne rozwiązanie dla Polski. Czyżby oferta marki Realme była odpowiedzią na darmową wymianę wyświetlacza Oppo Reno 10 Series? Warto zwrócić uwagę, że ofert różnią się, ale mimo wszystko mają jeden wspólny mianownik – czyli wymiana ekranu.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro 5G za darmo w zasięgu ręki

Oferta producenta oprócz atrakcyjności posiada swoje zasady. Definiuje to dokładnie regulamin dostępny na stronie producenta. Znajdziemy tam wszelkie uwagi oraz informacje. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że promocja została zakończona (była ograniczona czasowo). Trwała od 20 czerwca 2023 roku od godz. 00:00:00 do 19 lipca 2023 roku do godz. 23:59:59. To bardzo ważna informacja, ponieważ wielu klientów, którzy zakupili urządzenia mogli nie spełnić kolejnego warunku (chociaż to mało prawdopodobne).

Każdy uczestnik, który chciałby skorzystać z darmowej 6-miesięcznej wymiany wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro + 5G lub 11 Pro 5G musi zarejestrować urządzenie w przeciągu 7 dni po zakupie w okresie 20.06 do 19.07.2023 roku. Zasady regulaminu są, jakie są, ale mimo wszystko powinniśmy pamiętać, że darmowa wymiana wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro 5G może się przydać każdemu. Koszty napraw w serwisach nigdy nie są małe, ponieważ oprócz kosztów części dodatkowo może dojść koszt logistyki oraz usługi serwisowej, za którą serwis telefonów Realme z pewnością będzie chciał zarobić.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro 5G Plus za darmo w zasięgu ręki

Tego typu dodatki bardzo często „zabierają” pole do popisu pogwarancyjnymi serwisom. Klienci, którzy skorzystali z oferty bonusowej śmiało mogą udać się do sprzedawcy lub serwisu telefonów. Obsługą gwarancyjną obecnie zajmuje się serwis CTDI. W sytuacji nieszczęścia (uszkodzenia wyświetlacza) warto pamiętać, że podczas składania reklamacji powinniśmy wyraźnie zaznaczyć, że chcemy skorzystać z darmowej wymiany wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro 5G+. Niestety zarówno sprzedawca jak i serwis telefonów Realme nie domyśli się czego dokładnie oczekuje klient. Niezmiernie ważną kwestią jest pilnowanie daty, czyli 6 miesięcy.

Odpowiadając na pytania różnych użytkowników, od razu warto zauważyć, że dane osobowe w serwisie producenta zostaną utracone. Niektórych klientów taka usługa odstrasza, ponieważ wolą się udać do serwisu pogwarancyjnego, aby tam dokonać wymiany wyświetlacza w telefonie Realme 11 Pro 5G+. Tego typu działanie jest stanowczo odradzane. Oczywiście od klientów zależy jak zachowają się w takim momencie, ale mimo wszystko polecanym działaniem jest zgrać wcześniej dane i oddać urządzenie go serwisu producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *