News

Jabra umacnia swoją pozycję eksperta w dziedzinie produkcji słuchawek podczas CES 2019

Na tegorocznych targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas Jabra (marka należąca do GN Audio) umacnia swoją pozycję eksperta w dziedzinie produkcji słuchawek, dzięki rozszerzeniu linii Elite oraz aktualizacji ulubionego produktu konsumentów.

Firma Jabra wprowadza na rynek najnowszy zestaw słuchawkowy Elite: słuchawki Elite 85h z technologią Jabra SmartSound; ekskluzywna technologia AI dla inteligentnego adaptacyjnego dźwięku. Te najlepsze w swojej klasie słuchawki wyznaczają nowe standardy dzięki maksymalnej żywotności baterii, niestandardowym 40-milimetrowym głośnikom oraz zaawansowanej technologii połączeń 6-mikrofonowych, zapewniającej krystalicznie czysty dźwięk. Firma Jabra prezentuje także Move Style Edition, czyli nową odsłonę zestawu słuchawkowego Jabra Move.

W tym roku GN (firma matka dla Jabra) świętuje 150-tą rocznicę w dostarczaniu innowacji dźwiękowych. Od czasu, kiedy Jabra stworzyła pierwszy zestaw słuchawkowy Bluetooth dla użytkowników, ponad dwa miesiące przed konkurencją torując drogę komunikacji bezprzewodowej – zarówno w przestrzeni korporacyjnej, jak i konsumenckiej – firma nadal projektuje rozwiązania zorientowane na zaspokajanie potrzeb swoich odbiorców. Targi CES stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania najnowszych innowacji duńskich ekspertów od dźwięku.

Elite 85h z technologią AI do inteligentnego adaptacyjnego audio

Funkcja SmartSound w Elite 85h została opracowana w oparciu o technologię pejzażu audEERING. Gwarantuje ona, że ​​dźwięk w słuchawkach automatycznie dostosowuje się do otoczenia. Niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym pokoju, czy chcesz skoncentrować się w gwarnym pociągu, SmartSound zapewni Ci najlepsze połączenia i wrażenia muzyczne.

Słuchawki Elite 85h wyznaczają nowe standardy we wszystkich dziedzinach dzięki 32-godzinnej żywotności baterii (przy aktywowanym ANC), krystalicznie czystemu dźwiękowi z zaawansowaną technologią połączeń 6-mikrofonowych, 40-milimetrowym specjalnie zaprojektowanym głośnikom, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku oraz wiodącej w branży trwałości.

SmartSound oraz całkowicie bezdotykowa obsługa Voice Assistant umożliwia szybszy i łatwiejszy dostęp do asystenta głosowego w podróży, co czyni Elite 85h najinteligentniejszymi słuchawkami ANC na rynku.

W 100% bezdotykowa obsługa z Alexą

Rozwiązanie mikrofonowe połączone z aplikacją Jabra Sound+ umożliwia w 100% bezdotykowe korzystanie z Voice Assistant. Użytkownicy nie muszą już sięgać do przycisków na słuchawkach, aby komunikować się z Alexa, Siri® lub Google Assistant ™ – aby natychmiast połączyć się z usługą, wystarczą teraz w zupełności komendy głosowe. Jabra jest jedną z pierwszych marek, które oferują tę funkcję –  umożliwiając użytkownikom dostęp do Alexa przez wypowiedzenie komendy budzącej asystenta.

Move Style Edition

Zaprojektowane dla bezprzewodowej muzyki w ruchu, słuchawki Move Style Edition zapewniają dłuższy czas pracy baterii, bo aż do 14 godzin, oferując jednocześnie ten sam wspaniały dźwięk, wygodę i lekkość, które tak uwielbiają użytkownicy. Dostępny w trzech nowych stylowych kolorach: Titanium Black, Gold Beige i Navy, Move Style Edition oferuje konsumentom ekscytującą możliwość wyboru, w zależności od stylu i upodobań.

Dowiedz się więcej o zestawach Jabra Elite 85h, Jabra Move Style i Elite Active 45e na www.jabra.pl

Zestawy słuchawkowe dostępne będą w sprzedaży w Q2 w sugerowanych cenach detalicznych:

Jabra Elite 85h – 1299 pln

Jabra Move Style – 429 pln.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *