Elektronika Komputery News

iPad Pro 2018 – niezawodny pod każdym względem – TechBox

iPad Pro 2018 został zupełnie przeprojektowany i posiada nową obudowę, która zapewnia mu maksymalny komfort użytkowania i maksymalną wydajność. Dzięki nowemu projektowi obudowy dostajemy urządzenie, które jest tabletem, ale służy nam do wielu zadań zastępując klasyczny laptop czy komputer stacjonarny.
 
Ekran sięga krawędzi, a całość powoduje, że dostajemy iPada Pro, który na froncie pokryty jest jednolitą taflą szkła. Dzięki temu możemy niezależnie korzystać z niego w poziomie i w pionie.
 
W system zaimplementowano dużą ilość nowych gestów dla bardziej efektywnej pracy. Możemy np. za pomocą przeciągnięcia palca w górę z dowolnej aplikacji przejść na ekran początkowy.
 
Całość wyświetlana jest na wyświetlaczu wykonanym w technologii Liquid Retina. To rozwiązanie daje nam realistyczne kolory, a dodatkowa technologia ProMotion powoduje, że dotyk działa błyskawicznie i precyzyjnie odczytuje nasze polecenia.
 
System identyfikacji twarzy – Face ID zostało tak zaprogramowane, aby działać niezależnie od tego czy urządzenie trzymamy w poziomie czy w pionie. Jak już wiemy ten system zabezpieczenia jest niezawodny i daje naprawdę wysokie poczucie bezpieczeństwa, jeśli chodzi o nasze osobiste dane przechowywane wewnątrz urządzenia.
 
Niesamowitą prędkość działania zapewnia nam rewolucyjny chip A12X Bionic, który posiada zaimplementowany system Neural Engine i może wykonywać pięć bilionów operacji na sekundę, a dodatkowo obsługuje zaawansowane mechanizmy samouczenia maszyn. Takie rozwiązanie daje nam również możliwość pracy na wielu oknach jednocześnie. Intuicyjny system OS pozwala jednocześnie tworzyć ważny projekt, komunikować się ze znajomymi oraz np. słuchać relaksującej nas muzyki.
 
Nowe dodatkowe gadżety w postaci rysika czy klawiatury pozwalają na przekształcenie tabletu w pełnoprawny również pod względem wydajności komputer osobisty do zadań specjalnych.
 
Opracowanie własne

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *