Elektronika Gadżety News

Apple Watch Series 4 – nieoceniony, gdy chodzi o ludzkie życie – TechBox

Najnowszy Apple Watch serii 4 to nie tylko mocno zaawansowane urządzenie technologiczne. To również nasz osobisty asystent medyczny, który nie jednemu człowiekowi już uratował życie, o czym możemy przekonać się czytając różne historie w sieci.
 
Nowe urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach, jeśli chodzi o rozmiar. Konstrukcja może mieć rozmiar 40 mm lub 44 mm. Grubość w obu przypadkach to 10,7 mm. Nowa wersja ma również węższe ramki, co dało możliwość zastosowania większego wyświetlacza.
 
Zaokrąglone boki urządzenia dodają mu elegancji oraz uroku osobistego. Obudowa wykonana jest z ceramiki i szkła. Panel, który odpowiedzialny jest za mierzenie naszych podstawowych funkcji życiowych jest bardziej spasowany z całą konstrukcją i znajduje się logicznie na spodzie urządzenia. Swoje nowe miejsce znalazł również mikrofon do rozmów oraz głośniki o większej mocy do poprzednika.
 
Nowa odsłona to również nowe tarcze dla samego zegara. Znajdziemy tutaj flagowe motywy Infograph oraz Infograph Modular. Ta pierwsza to cyfrowa tarcza posiadająca możliwość wyświetlania 8 kompilacji naraz.
 
W kwestii naszych funkcji życiowych zegarek za pomocą aplikacji HeartWatch pokazuje nasz aktualny puls serca, tętno oraz w razie potrzeby wezwie pomoc i wyśle powiadomienia SOS do najbliższych, wcześniej ustalonych członków naszej rodziny.
 
Bateria starcza na 1,5 dnia intensywnego użytkowania. Całe urządzenie działa szybko i niezawodnie. Mimo zastosowania nowego 64-bitowego procesora w porównaniu do poprzedniej wersji nie zobaczymy różnicy.
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *