News Telefony

Ilość zamówień Samsunga Galaxy Note 8 po 5 dniach. Jest….no właśnie, jak?

Fabryki Samsunga prężnie pracują, działy zamówień i sprzedaży prężnie liczą zamówienia najnowszych produktów. Wśród nich oprócz modeli z rodziny Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus znajduje się najnowszy flagowiec Samsung Galaxy Note 8 dla, którego pojawiły się już pierwsze wyniki zamówień w przedsprzedaży.

 
Wewnętrzne działy Samsunga po premierze swojego biznesowego flagowca właśnie zbierają zamówienia na urządzenie. Z dnia na dzień możemy się spodziewać coraz to lepszych wyników. Warto przypomnieć, że telefon na rynku jest dosłownie od tygodnia, a już przez 5 dni Samsung Galaxy Note 8 został zamówiony już ponad 650 tysięcy razy. Czy taki wynik jest dobry? Trudno powiedzieć, bo zależy jak na to patrzymy. Sprzedaż, jak na tak drogiego flagowca jest 2,5 raza większa od Note 7, który pamiętajmy miał wybuchowe przygody. Ponad 40 krajów na świecie ponownie zaufało Samsungowi, pokazując, że poprzednia wpadka nie ma wpływu na sprzedaż, bo liczy się urządzenie i jego jakość. Czy taki wynik pokazuje nam, że Samsung się zrehabilitował za poprzednią wpadkę? Z pewnością tak, bo nie każdy producent może liczyć na taką sprzedaż, w szczególności po takich problemach z poprzednią rodziną Notesów.

samsung.pl

Mimo faktu, że przedsprzedaż jeszcze trwa spokojnie możemy założyć, że producent będzie się jeszcze „chwalił” swoimi wynikami sprzedaży, bo to umacnia markę i pokazuje ponowne zaufanie klientów. A czy warto zaufać i kupić Samsunga Galaxy Note 8? Tę decyzję pozostawiam Wam.
 
Źródło: Reuters

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *