News Telefony

iPhone 8 – inteligencja w szkle

iPhone 8 to telefon o niespotykanym wyglądzie zamknięty w wysokiej, jakości szklaną obudowę, która dodaje urządzeniu elegancji. Udoskonalono obiektyw aparatu oraz dodano wysokiej, jakości procesor z dużą mocą. Nowym elementem jest technologia bezprzewodowego ładowania. Sprzęt będzie dostępny w sprzedaży od 29 września.

 
Obudowa:
 
Dwie tafle szkła o największej odporności na froncie i z tył urządzenia. Całość okala obręcz wykonana z aluminium wykorzystywanego w lotnictwie. iPhone 8 dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: gwiezdna szarość, srebrnym oraz złotym.
 

apple.com

 
Zastosowanie takiej obudowy nie jest przypadkowe, ponieważ możemy w ten sposób być spokojni o kontakt telefonu z wodą czy nadmiernym kurzem, ponieważ iPhone 8 odporny jest na wodę i pył.

Szkło na tyle telefonu umożliwia łatwe ładowanie bezprzewodowe za pomocą indukcji.
 
Wyświetlacz:
 
Urządzenie wyposażono w wyświetlacz Retina HD o przekątnych 4,7 cala i 5,5 cala. Wyświetlacz zyskał technologię True Tone, szeroką gamę kolorów oraz 3D Touch. True Tone to technologia, która w sposób automatyczny reguluje balans bieli oraz dostosowuje swoją jasność do otoczenia, w jakim korzystamy ze smartfona.
 

apple.com

 
Piksele dual-domain spowodowały, że obraz jest wyraźny pod każdym kątem patrzenia na ekran nowego iPhone 8.
 
Aparat:
 
Nowa matryca obiektywu o rozdzielczości 12 MP działa jeszcze szybciej oraz współpracuje z nowym filtrem barw. Udoskonalenie aparatu polega również na tym, że dodano głębię pikseli oraz stabilizację obrazu dla zdjęć i video.
 
apple.com

 
– Tryb portretowy – pozwala ustawić większą ostrość w pierwszym planie i rozmywanie w tle. Dzięki zastosowaniu dwóch aparatów i funkcji mapowania możemy uzyskujemy efekt oświetlenia studyjnego.

– Zoom optyczny – zastosowany obiektyw szerokokątny i teleobiektyw umożliwia uzyskanie zoomu optycznego i 10-krotnego zoomu cyfrowego dla zdjęć i 6-krotnego zoomu cyfrowego dla video.
 
Podzespoły:
 
Większą moc obliczeniową uzyskano dzięki nowemu procesorowi A11 Bionic z czterema rdzeniami działający w trybie energooszczędnym. Kontroler wydajności dba o to, aby w razie zapotrzebowania na większą moc dostarczyć ją bez potrzeby zmieniania czasu pracy na baterii. Procesor A11 Bionic zapewnia działanie gier i aplikacji do rozszerzonej rzeczywistości.
 
Ładowanie bezprzewodowe:
 
Dzięki tej technologii możemy ładować naszego iPhone’a bez potrzeby korzystania z kabli. Aby naładować telefon wystarczy położyć go na stacji lub podkładki do ładowania bezprzewodowego. To rozwiązanie niedługo ma być dostępne na całym świecie w miejscach publicznych.
 

apple.com

 
Firma udostępniła podkładkę AirPower, która umożliwia bezprzewodowe naładowanie iPhone’a lub Apple Watch.
 
iOS 11
 
To dzięki niemu mamy dostęp do jednego z bezpiecznych i intuicyjnego systemu mobilnego operacyjnego na świecie to dzięki niemu możemy uwolnić cały potencjał urządzenia. W aplikacji Wiadomości dodano nowe emotikony, w Live Photo udostępniono nowe efekty i filtry do edycji zdjęć, a Apple Music pozwala, aby wraz ze znajomymi odkrywać nową muzykę.

Nowy iPhone 8 to wielki potencjał dla normalnego i bardziej zaawansowanego użytkownika. Uważam, że to telefon uniwersalny dla każdego, a ładowanie bezprzewodowe daje naprawdę dużą wolność i dostosowywanie się w każdym miejscu do panujących warunków.
 
Źródło: apple.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *