Artykuły News

Ile kosztuje dodatkowa opłata za dzierżawę łącza w sieci Play?

Dostęp do Internetu staje się coraz bardziej powszechny. Klienci mają prawo korzystać z wybranych usług różnych operatorów nawet swoich wybranych. Niestety może to się wiązać z dodatkowymi kosztami korzystania z dzierżawy do światłowodu. Ile kosztuje dodatkowa opłata za dzierżawę łącza w sieci Play?

Każdy klient szukający usługi nie zdaje sobie sprawy, że oprócz abonamentu za światłowód w miejscu, gdzie nie ma okablowania konkretnej firmy będzie trzeba zapłacić. Każdy operator ma swoje stawki uzależnione od kosztów, jakie musi ponieść.

Ile kosztuje dodatkowa opłata za dzierżawę łącza w sieci Play?

Jeśli nasza lokalizacja mieści się obrębie działań Polskiego Światłowodu Otwartego to dodatkowych kosztów nie powinniśmy ponieść. Nowy twór stworzony przez firmę P4 (Play) intensywnie rozwija się na wszystkich płaszczyznach. Operator stworzył sobie dodatkową poduszkę, która zdobywa kolejne obszary. Niestety w sytuacji jeśli nasz blok nie znajduje się w powyższej lokalizacji będziemy mieli dopłatę do abonamentu. Wyniesie ona dokładnie 25 zł i będzie doliczona do abonamentu. Podniesie to ostateczną cenę, która po wyliczeniach w pewnym momencie może okazać się nieatrakcyjna.

W Internecie trudno szukać tych informacji, ale pracownicy z infolinii lub bezpośrednio w salonie poinformują nas i wyjaśnią skąd dokładnie bierze się taka kwota. Zazwyczaj to kwestia opłat za utrzymanie i wszystkie sprawy techniczne. Chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie ile kosztuje dodatkowa opłata za dzierżawę łącza w sieci Play w naszej konkretnej lokalizacji wystarczy zadzwonić na infolinię lub skorzystać z czatu na stronie fioletowego operatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *