News

Huawei Watch Fit 2 – czy warto go kupić 

Prawie dwa miesiące temu na rynku polskim zadebiutował nowy model sportowego zegarka. Huawei Watch Fit 2, bo o nim mowa był wtedy dostępny w promocyjnej cenie. Ile kosztuje teraz i czy warto go kupić?

Huawei Watch Fit 2 – specyfikacja

Patrząc na to urządzenie, przede wszystkim zauważamy 1,74-calowy ekran AMOLED wyświetlający najpotrzebniejsze informacje. Dodatkowo warto wspomnieć, że obsługuje on tarcze z funkcją wyświetlania w trybie always-on. Na wyposażeniu urządzenia znalazł się także zestaw czujników: 9-osiowy czujnik inercyjny (akcelerometr, żyroskop, czujnik geomagnetyczny) oraz pulsometr optyczny.

Jeśli lubicie sport to mamy dla Was wiadomość, w Huawei Fit 2 mamy aż 97 trybów treningowych, jednak to nie wszystko, gdyż dostępne są także spersonalizowane plany treningowe dla biegaczy, z 5-systemową geolokalizacja. Jak by tego było mało, mamy także możliwość całodobowego monitorowania tętna oraz saturacji (SpO2) – szczególnie ważne przy codzie. Oprócz tego: analizę snu i wykrywanie stresu oraz, coś w sam raz dla kobiet, monitorowanie cyklu menstruacyjnego.

Co się zmieniło w porównaniu z poprzednikiem? Otóż Watch Fit 2 obsługuje połączenia głosowe Bluetooth, odtwarzanie muzyki, odpowiadanie na wiadomości, możliwość połączenia ze słuchawkami, kompas i zdalną migawkę.

Według zapewnień producenta jedno ładowanie Watch Fit 2 ma wystarczyć na 10 dni standardowego używania lub do 7 dni nawet przy intensywnych treningach. Ładować się ma błyskawicznie i już 5 minut na ładowarce pozwoli cieszyć się pracą zegarka przez cały dzień. Warto wspomnieć, że urządzenie działa zarówno z urządzeniami z Androidem, jak  i iOS poprzez aplikację  Huawei Zdrowie.

Cena i dostępność

Smartwatch Huawei Watch Fit 2 można zdobyć w trzech wersjach: Active, Classic i Elegant. Activ posiada dwie obudowy do wyboru — w kolorze czarnym lub różowym z fluoroelastomerowym paskiem. Model Classic ma za to aluminiowy front oraz polimerowy tył w kolorze różowym, oraz skórzany pasek w kolorze bieli. Watch Fit 2 Elegant to model elegancki z kopertą aluminiową w złotym lub srebrnym kolorze. Całość dopełnia stylowa bransoleta, dopasowana oczywiście kolorystycznie. Jeśli chodzi o cenę, to każda z wersji prezentuje się to aktualnie następująco:

  • Huawei Watch Fit 2 Active 599 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Classic 799 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Elegant 999 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *