News Telefony

Huawei Mate 10 oraz Mate 10 Pro zostaną zaprezentowane już 16 września

Firma Huawei zaprezentuje smartfony Huawei Mate 10 i Huawei Mate 10 Pro na imprezie w Monachium 16 października. Na pokładzie najnowszych smartfonów procesor Kirin 970, który będzie współpracował ze sztuczną inteligencją.

 
Wrzesień z pewnością będzie bardzo ciekawy dla wszystkich fanów mobilnej elektroniki. Oprócz wspomnianych już wcześniej na łamach technologicznej innych premiery, czas na kolejną zapowiedź, która wyszła bezpośrednio od samego CEO Richarda Yu, prezesa Huawei Consumer Business Group. W trakcie targów IFA 2017 Huawei zaprezentował nam najnowszy procesor Kirin 970, który jak się okazuje będzie zaimplementowany już bezpośrednio w najnowszych smartfonach półki premium tegoż producenta. Huawei zdaje sobie sprawę, że premiery Samsung Galaxy Note 8 oraz najnowszych iPhone’ów mogą „pozamiatać” na rynku smartfonów. Dlatego już 16 września ujrzymy kolejne modele Chińczyków Huawei Mate 10 oraz Mate 10 Pro.

Sama specyfikacja nie została jeszcze oficjalnie przedstawiona, ale po internecie już teraz krąży wele bardzo podobnych przecieków oraz informacji. Możemy się również domyślać, że parametry urządzenia powinny być nie tylko silne względem najnowszego procesora Kirin 970, ale również względem konkurencji Apple iPhone 8 i Samsung Galaxy Note 8. Potwierdzeniem słów prezesa firmy Huawei jest również wpis na twitterze bezpośrednio z oficjalnego profilu producenta.

Źródło: Androidauthority

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *