News Telefony

Xiaomi Mi Mix 2 z procesorem Qualcomma Snapdragon 835

W cieniu wielkich premier prezentowanych na targach IFA 2017 w Berlinie, niektórzy producenci szykują się do swoich kolejnych prezentacji, które są kontynuacją kolejnych flagowców. Do internetu wyciekły potwierdzone już informacje dotyczące nowego procesora dla telefonu Xiaomi Mi Mix 2.

 
Jak donoszą najnowsze przecieki już 11 września ujrzymy Xiaomi Mi Mix 2, który z pewnością większości może być kojarzony z poprzedniego modelu Xiaomi Mi Mix. Najnowsze informacje sugerowały, że Mi Mix 2 może otrzymać procesor Snapdragon 836, jednakże już dziś wiemy, że ta medialna spekulacja nie jest prawdą, co potwierdził profil firmy Qualcomm.

Procesor Snapdragon Xiaomi Mi Mix 2 / fot.Weibo

Przewidywana specyfikacja wskazuję, że Mi Mix 2 będzie miał 6,4-calowy wygięty wyświetlacz AMOLED 2K (91,3% powierzchni LCD) w stopniowo dość popularnych propozycjach 18:9. Ponadto urządzenie będzie może współpracować jeszcze ze starszym Androidem Nougat wersji 7.1.1 z najnowszą nakładką producenta MIUI 9. Wielu dziennikarzy przypuszcza również, że telefon zostanie zaprezentowany w dwóch wersjach pamięciowych: 6/8GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci wewnętrznej. Obserwując rynek smartfonów są to bardzo przypuszczalne parametry. Przypominając sobie dodatkowo jak wygląda poprzedni Mi Mix możemy sobie wyobrazić, że producent postara się zadbać o najdrobniejsze detale. Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się już w niedługim czasie, najprawdopodobniej 11 września, czyli na dzień przed oficjalną premierą najnowszych produktów Apple.

Źródło: Theandroidsoul

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *