Aktualizacje News Telefony

Nokia (HMD Global) potwierdza – wszystkie smartfony dostaną Androida Oreo!

Aktualizacji czas zacząć. Kolejny producent na rynku urządzeń potwierdza swoje aktualizację w swoich smartfonach, tym razem nie mamy listy, bowiem wszystkie telefony Nokia firmy HMD dostaną Androida 8.0.

 
Wczorajsza wiadomość dotycząca nowych aktualizacji w telefonach Nokia od firmy HMD Global zaczyna obiegać świat. Jak potwierdził Juho Sarvikas, CEO firmy wszystkie smartfony Nokia otrzymają najnowszą aktualizację do Androida 8.0 znanego też jako popularne ciasteczko Oreo. Finowie jako jeden z kolejnych producentów postanowili, że podzielą się z klientami najnowszymi wieściami aktualizacji swoich produktów, która nie oszukujmy się jest bardzo, ale to bardzo ważna dla wszystkich klientów. Prezes Juho Sarvikas uspokoił również internautów, ponieważ w planach dogrywania nowego softu jest nawet Nokia 3, czyli budżetowy smartfon w portfolio producenta.

Nie da się ukryć, że jest to miłe zaskoczenie, bo low-enodwe modele nie mogą liczyć na wsparcie najnowszych aktualizacji systemu, które rozbudują interfejs całego urządzenia. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na obiecaną aktualizację i obserwować zmiany w nowych smartfonach.
 
Źródło: Phonearena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *