News Operatorzy

HTC U Ultra w Polsce od Play, które mocno wspiera WOŚP

Charytatywna pomoc w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Pomóc możemy nie tylko poprzez wolontariat, czy przekazanie środków pieniężnych. Zacznijmy licytować HTC U Ultra na aukcji, oglądajmy, słuchajmy i pomagajmy, a nawet możemy doładować telefon na kartę w Play, aby pomóc WOŚP.

 

Już jutro odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która jak zawsze zbiera pieniądze na szczytny cel, aby pomagać wszystkim chorym. Z tej okazji firma Play, która od dłuższego czasu zaskakuje klientów postanowiła pokazać jak można pomóc tym, którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Fioletowy operator zaoferował na akcje WOŚP pierwszy w Polsce nowoczesny telefon marki HTC U Ultra edycji Sapphire Blue, który z pewnością może spodobać się wielu klientom. Oprócz wyróżniającego koloru, telefon posiada 128 GB pamięci oraz wyświetlacz 5,7″ pokryty szkłem szafirowym. Wartość smartfona (około 3200 zł) z pewnością podniesie licytacja na szczytny cel orkiestry. Cała licytacja jak co roku odbędzie się poprzez serwis aukcyjny Allegro, który również wspiera „drużynę” Jurka Owsiaka.

Oprócz urządzenia jako dodatek, Play oferuje złoty numer w sieci Play 575 252 525 oraz 12 miesięcy dostępu do HBO GO i Play Now. Gdyby tego było mało zachęcamy wszystkich naszych czytelników do obejrzenia teledysku, który również wesprze całą zbiórkę. Hasłem przewodnim teledysku jest: Oglądaj, słuchaj, pomagaj! Im więcej osób obejrzy teledysk, tym więcej Play przekaże WOŚP.

Warto przypomnieć, że aukcja kończy się 20 stycznia o godzinie 17:00. Spieszmy się pomagać, bo czasu jest mało, a któż z nas nie ma chrapki na nowoczesny telefon kilka dni po jego premierze. Oprócz licytacji z telefonem, Play wystawił także inne przedmioty na aukcje.
 

 • makietę diabelskiego młyna PLAY i WOŚP w sakli 1:23
 • fotel gamingowy Blowka
 • gadżety i kolacja z JDabrowskym
 • mikrofon Drollercastera
 • koszulka Izaka
 •  

  Nie tylko poprzez aukcje możemy pomagać Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Play umożliwia nam to poprzez aplikację „Wspieram WOŚP”. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko dołożyć wirtualną złotówkę, która zostanie przekazana na wszystkich chorych.

  Źródło: BlogPlay, Allegro

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *