Aktualizacje News

HTC 10 otrzyma Androida 7.0 jeszcze w tym miesiącu

Aktualizacje systemu to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia, niestety nie zawsze producenci szybko jej dokonują. Zza oceanu przyszła do nas wiadomość, że wielkimi krokami zbliża się Nougat na model HTC 10. Jeśli wierzyć przeciekom, to możemy się jej spodziewać z końcem listopada, a początkiem grudnia.

 

O najnowszym Androidzie popularnie zwanym Nougat mówi się już oddawana. Wszyscy spekulują jak będzie się prezentował na telefonach, co takiego wniesie do każdego smartfona, na którym zawita. Już niedługo będą mogli się o tym przekonać użytkownicy HTC 10, które według doniesień z Twittera ma otrzymać najnowszą aktualizacje pod koniec listopada lub na samym początku grudnia. Informacje o planowanej aktualizacje podał @LlabTooFeR, znany internauta i autor wielu aplikacji.

fot.htc.com

Mimo, że aktualizacja zbliża się wielkimi krokami, to musimy pamiętać, że nie każdy użytkownik otrzymaj ją od razu. Na początku soft trafi do wszystkich posiadaczy smartfonów kupionych na wolnym rynku, dopiero później klientów z brandowanymi telefonami. System będzie dostępny na rynek europejski, więc możemy również liczyć, że niebawem zawita do Polski.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *