Elektronika Konsole News

55-calowy telewizor 4K i Playstation 4 Pro za 4000 zł!

Jeśli szukacie ogromnego, nowoczesnego telewizora oraz najnowszej konsoli od Sony, teraz macie okazję, by zakupić obydwa urządzenia za 4000 zł.

 

Czarny Piątek, czyli światowy dzień wyprzedaży zbliża się wielkimi krokami. Jednym z nich jest promocja w sklepie Amazon. Za 4000 złotych zakupimy telewizor Sony XBR55X700D, którego odpowiednik w Polsce normalnie kosztuje właśnie około 4000 zł. W gratisie dostajemy Playstation 4 Pro o wartości blisko 1800 złotych!

Telewizor Sony o przekątnej ekranu 55 cali wyposażony jest w matrycę 4K, czyli zapewnia rozdzielczość UltraHD z opcją HDR, zapewniającą lepszą jakość obrazu. Jest to więc sprzęt z wyższej półki, o czym oczywiście świadczy cena detaliczna. Do niego dostajemy konsolę Playstation 4 Pro, czyli najnowszy model producenta z obsługą wyżej wymienionej rozdzielczości oraz dyskiem 1 TB.

fot. Amazon
fot. Amazon

Jeśli szukacie telewizora do domu oraz konsoli to warto zastanowić się nad tą promocją. Kupując ten zestaw oszczędzicie prawie 2000 złotych. Nie trzeba się również martwić o przesyłkę, ponieważ Amazon pokrywa jej koszty. Czekamy na więcej promocji, które są tylko kwestią czasu. Sporym minusem jest fakt, że ta oferta dotyczy tylko rynku USA. O wszystkich dużych okazjach postaramy się Was informować na bieżąco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *