News Rozrywka

Hori Onyx – nowy kontroler dla PS4

Do sprzedaży trafił zamiennik DualShocka. Jego wygląd przyciągnie uwagę tych, którym podoba się pad dla Xboksa. Jest bowiem bardzo podobny do tego, który znajdziemy w pudełku z konsolą Microsoftu.

Kupując kontroler do PS4 nie mamy zbyt wielkiego wyboru producenta. Przeważnie jest nim Sony, ze względu na możliwość, której nie mają inne modele – bezprzewodowego korzystania z pada. Wszystko zmieniło się wraz z premierą nowego Hori Onyx. Jest pierwszym urządzeniem posiadającym licencję japońskiego producenta, a ponadto do pracy z konsolą nie wymaga połączenia kablem (chociaż jest także taka możliwość).

Amazon.co.uk

Kontroler charakteryzuje się tym, że zamiast standardowej lewej gałki analogowej posiada krzyżak (stosowany w kontrolerach Microsoftu). Ma również pełne wsparcie dla połączenia bezprzewodowego Bluetooth, ale równie dobrze możemy korzystać z niego „po kablu”. Należy dodatkowo zauważyć, że Hori Onyx nie ma modułu odpowiedzialnego za charakterystyczne, kolorowe światło, które mogło przeszkadzać niektórym użytkownikom konsoli Sony. W Polsce możemy cieszyć się nim za ok. 250zł.

Amazon.co.uk

Źródło: theverge.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *