Aplikacje Internet News

GOOGLE SONG MAKER

Google Song Maker to aplikacja, która pozwala komponować melodie poprzez przeglądarkę internetową. Jest ona bardzo prosta w obsłudze i  każdy powinien sobie z nią poradzić. Co prawda, profesjonalne studio to nie jest, ale to bardzo dobry oraz przyjemny sposób na zabicie czasu oraz świetną zabawę.

Google znów wychodzi z inicjatywą do swoich użytkowników. Google Song Maker sprawdzi się świetnie na nudne wieczory, ale również osoby uzdolnione muzycznie mogą z niej skorzystać. Dobrym rozwiązaniem będzie też dla dzieci, chętnie się zainteresują, mogą tworzyć rozmaite kształty, a rodzice mają trochę odpoczynku 😉

Google Song Maker to internetowa aplikacja. Można z niej korzystać zarówno na komputerze, jak i na tablecie lub smartfonie. Jest z jednej strony bardzo rozbudowana, ponieważ posiada wiele rozmaitych funkcji, jednak z drugiej strony jest bardzo prosta w użyciu, ponieważ wydobycie odpowiedniego dźwięku wiąże się tylko z zaznaczeniem odpowiedniego prostokąta.

Nie trzeba znać zasad muzyki, ani posiadać żadnych umiejętności, aby z niej korzystać. Natomiast przyda się zapas czasu, ponieważ aplikacja jest bardzo uzależniająca. Google gwarantuje świetną zabawę bez wychodzenia z domu!

Jeśli akurat masz wolne bądź masz po prostu dużo wolnego czasu musisz spróbować tej aplikacji. Z małych prostokątów można stworzyć przeróżne kształty oraz napisy. Miłej zabawy.

Źródło: thenextweb.com