Komputery News

Tańsza wersja Macbooka Air – czy to możliwe?

Macbook Air to sprzęt od Apple. Nie był on jednak odświeżany przez bardzo długi okres czasu. Niektórzy odnieśli nawet wrażenie, że amerykański producent nieco o nim zapomniał. Miła niespodzianka! Sprzęt doczeka się odświeżenia. Plotki twierdzą, że notebook będzie znacznie tańszy.
 
Nowe Macbooki Air swój debiut miały zaplanowany już na czerwiec tego roku. Bardzo prawdopodobne jest to, że nastąpi to podczas corocznej konferencji WWDC lub krótko po niej. Niestety w Internecie nie pojawiło się za dużo informacji na temat specyfikacji notebooków. Jednak uważamy, że Apple postawi na procesory najnowszej generacji od Intela oraz szybkie dyski SSD na złączu PCle. Co do kwestii wyświetlacza – możemy spodziewać się standardowej 13 calowej matrycy.
 

apple.com

 
Na ten moment Macbooki Air z roku 2013 kosztują nawet ponad cztery tysiące złotych. Cena jest bardzo wygórowana biorąc pod uwagę co znajduję się pod obudową notebooka.  Jednak ta kwestia ma ulec zmianie.
 
Jeżeli firma z nagryzionym jabłkiem w logo zdecyduje się pokazywać nowe komputery z linii Air, które będą znacznie tańsze od jednostek z roku 2014 to Apple będzie mógł znów pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży.
 
Źródło: macrumors.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *