News

Geralt z Rivii powraca – tym razem w wersji GOTY

250 tytułów gry roku wśród ponad 800 nagród przyznanych Wiedźminowi 3 musiało prędzej czy później zostać zwinszowane wydaniem Dzikiego Gonu w wersji Gry Roku. Ekipa CD Projekt Red świętuje, a z nimi również my!

 

W 2015 roku wśród mnóstwa produkcji wielkich wydawców zabłyszczał niczym najjaśniejsza gwiazda polski tytuł z Geraltem w roli głównej. Po raz trzeci gracze z całego świata zanurzyli się w magiczny świat oparty na powieści Sapkowskiego. Gra szybko podbiła serca milionów i trafiła na listy bestsellerów. W zamian za niewygórowaną cenę dostaliśmy pełnoprawnego, pięknego RPG-a, zapewniającego dziesiątki godzin zabawy. Przy życiu grę utrzymały również tanie, ale genialne dodatki – Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. One również zanotowały sporą sprzedaż, dopełniając sukcesu.

CD Projekt Red cieszy się olbrzymimi przychodami i rozpycha się między innymi na naszej polskiej giełdzie. Wzbudził spore zainteresowanie inwestorów i z pewnością w przyszłości niejeden z nich ulokuje swoje pieniądze w papierach wartościowych tej firmy.

Po wspaniałym sukcesie polskiej superprodukcji nadszedł czas na zwieńczenie ciężkiej pracy naszych programistów oraz zasłużonej nagrody. CDP wstawiło zwiastun promujący Grę Roku.

Cena tej wersji Wiedźmina będzie wynosić 130 zł na PC oraz 170 zł na konsole.

Przyszłość Geralta pozostaje póki co nieznana. CD Projekt nie mówi nic na temat następnej części sagi. Aktualnie ekipa skupia się na sieciowej grze Gwint, którą doskonale znamy z Wiedźmina 3. Testy beta ruszą 25 października. Czyżby taki polski Hearthstone?

Źródło: CDP.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *