News Operatorzy

Formuła Solo, Duet i Rodzina wchodzą na rynek. Play walczy o klientów

Fioletowy operator zdaje sobie sprawę, że na rynku już coraz ciężej o klienta. Na ostatniej konferencji Play poznaliśmy najnowsze oferty dla wszystkich konsumentów. Firma P4 odświeża swoje stare formuły (S, M i L) zastępując je zupełnie nowymi Solo, Duet oraz Rodzina. Czego możemy się spodziewać?

 

Play jako najmłodsza sieć na polskim rynku dość szybko pokazał, że nie można go lekceważyć. Operator prężnie się rozwija i nie trzeba go długo namawiać na prezentowanie swoich asów w rękawie, które mogą popsuć szyki konkurencji. Po ostatniej środowej konferencji poznaliśmy nowe oferty sprzedażowe pod nazwą formuła Solo, Duet oraz Rodzina, które wyglądają dość interesująco. Sama nazwa każdej z nich wskazuje nam do kogo są skierowane.

fot. materiały prasowe Play
fot. materiały prasowe Play

Nowe oferty brzmią interesująco, a jak wyglądają? Najciekawsza z nich to formuła Duet – skierowana do par. W tej ofercie otrzymujemy jedną fakturę i oczywiście 2 karty sim. Do każdej z formuł przypisana jest również opcja wielkości (Small – S, Medium – M, Large – L) w, której możemy wziąć usługę razem z partnerem, solo, albo rodzinnie (3 osoby). Operator znany jest z tego typu łączenia kart sim do jednej umowy ze starej oferty „formuła rodzina”, która miała zupełnie inne warunki. Zwracając uwagę na propozycje duet i rodzina widzimy, że cenę abonamentu możemy podzielić na 2 albo 3 osoby zmniejszając tym samym koszty. To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że każda z taryf (S,M,L) posiada darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. W celu lepszego zrozumienia oferty Play przygotował już reklamę oraz broszurki informacyjne dla swoich przyszłych i stałych klientów.

fot. materiały prasowe Play
fot. materiały prasowe Play

Reklama dźwignią handlu – to słynne powiedzenie znowu się sprawdza. Operator uraczył również nowych klientów przechodzących do Play bonusami w postaci 10 złotych zniżki na abonament i oczywiście darmowy Tidal z, którego korzysta już około 400 – 500 tysięcy użytkowników. Dodatkowo warto wspomnieć, że P4 nagradza wszystkich klientów, którzy zarejestrują już teraz swojego pre-paida. Nic tylko skorzystać.

Oferta dla biznesu ulega zmianie

Dzięki nowej Formule Biznes Box klient biznesowy będzie mógł podpiąć maksymalnie 29 kart SIM w ramach jednej faktury. Za pierwszą z nich zapłacimy 29,99 zł. Dwa numery zwiększą opłatę do 54,99 zł miesięcznie, a trzeci podniesie zobowiązanie do 79,99 zł. Przy kolejnych 5 kartach SIM firmy muszą liczyć się z dopłatą 14,99 za każdą z nich. Każdy następny numer to 9,99 zł to dodatkowy koszt. Oferta wygląda na interesującą w szczególności dla większych firm, które stawiają również duże wymagania doradcom biznesowym sieci. Formuła Biznes Box, która jest poszerzona o nieograniczone rozmowy i SMS-y oraz 500 MB internetu w Unii Europejskiej.

fot. materiały prasowe Play
fot. materiały prasowe Play

Nowych ofert możecie wypatrywać w reklamach na ulicznych bilbordach, na broszurach reklamowych w salonach, w internecie i telewizji gdzie twarzami ofert będą Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Pascal Brodnicki i oczywiście śpiewająca Margaret. W przypadku wątpliwości co do powyższych ofert zawsze można skorzystać z naziemnych punktów sprzedaży albo zapoznać się z odpowiedziami operatora na pytania klientów. Play z całą pewnością zaskoczył rynek telekomunikacji. Co było tego powodem? Niewątpliwie kluczem tego sukcesu jest dobra reklama.

Źródło: BlogPlay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *