Komputery News

Dream Machines G1050Ti – marzenia o rozrywce się spełniają – TechBox

Dream Machines G1050Ti to geamingowy laptop, który poradzi sobie w każdych warunkach. Oprócz trwałej i solidnej obudowie na pokładzie znajdziemy wydajny procesor oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
 
Dla niektórych jest to zaleta, a dla niektórych wada. Trzeba przyznać, że producent nie zaszalał z obudową i jest ona wykonana w klasycznym stylu. Dzięki temu, mimo, że obcujemy z geamingowym laptopem nie każdy wokół musi to wiedzieć.
 
Klawiatura i touchpad są wykonane z dobrej, jakości materiałów i nie uginają się pod naciskiem.  Klawiatura jest podświetlana. Warto również wspomnieć, że w bardzo łatwy i szybki sposób dostaniemy się do podzespołów komputera.
 
Cała konstrukcja waży 2,3 kg i mierzy 2,7 cm grubości. Dream Machines G1050Ti oferuje matową matrycę o przekątnej 15,6 cala pracującej w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli). Wysoki poziom jasności ekranu oraz szerokie kąty widzenia zapewniają komfortową pracę na urządzeniu.
 
W środku znajdziemy wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i7 o zmiennym taktowaniu 2,80 GHz – 3,80 GHz. Za wyświetlanie treści na ekranie odpowiedzialna jest karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti z pamięcią własną 4 GB. Całość wspierana jest przez pamięć operacyjną RAM w ilości 8 GB DDR4.
 
Na dane użytkownika przeznaczono dwa dyski twarde. Pierwszy 1000 GB HDD oraz drugi dysk SSD o pojemności 120 GB. Całość powoduje, że mamy dużo miejsca na przechowywanie danych oraz gier, a z drugiej strony nie rezygnujemy z przywilejów dysku SSD w kwestii uruchamiania systemu operacyjnego czy podstawowych aplikacji biurowych.
 
Do zestawu otrzymujemy również dobrze grające głośniki wspierane przez Sound Blaster Cinema 3, kamerę internetową o rozdzielczości 2 Mpix, kartę LAN, moduł Bluetooth, Wi-Fi. Jeśli chodzi o złącza laptop oferuje nam dwa USB 3.0, USB typu C, HDMI oraz czytnik kart pamięci.
 
Mimo wysokiej ceny jest to sprzęt, który posiada wydajność adekwatną do ceny w 100%.
 
Opracowanie własne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *