News Telefony

Do internetu wyciekła specyfikacja smartfona Nokia E1

Na rynku urządzeń mobilnych robi się coraz ciasnej. Do gry o dużą stawkę (odzyskanie marki i klientów) przyłącza się kolejny producent, który odrodził się z popiołów. Nokia E1 to kolejny dobrze zapowiadający się smartfon, którego specyfikacja właśnie przedostała się do Sieci.

 

Im bliżej oficjalnej premiery pierwszych smartfonów Nokia, tym więcej w Sieci plotek, a także przecieków dotyczących specyfikacji różnych modeli. Fiński producent oprócz flagowych telefonów ma w zanadrzu również te tańsze. Za pośrednictwem portalu Nokiapoweruser poznaliśmy parametry budżetowego telefonu Nokia E1. Nie da się ukryć, że jest to kolejny kamyczek z „nokijnego ogródka”. Z przecieków wiadomo, że tych kamyczków będzie 6 lub 7, a ten konkretny model będzie urządzeniem z niższego segmentu.

Koszt telefonu o nazwie Nokia E1 ma oscylować w granicach około 150 dolarów. Ze specyfikacji, która przedostała się do internetu wynika, że smartfon najprawdopodobniej otrzyma ekran powyżej 5 cali z wyświetlaczem o rozdzielczości 720p. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 (1,4 GHz), wspierany przez jednostka graficzną Adreno 308. Jeśli chodzi o pamięć RAM, nie powinna ona odbiegać od rynkowego trendu, czyli 2 GB z dodatkowym rozszerzeniem o 16 GB pamięci przeznaczonej na dane klienta.

Źródło: Nokiapoweruser.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *