News

Czas na biało-czerwonych, tako rzecze Samsung

Euro 2016 to doskonały sposób na zjednoczenie wszystkich kibiców, nie tylko tych na całym świecie, ale również tych w Polsce. Dzielni fani, którzy kibicują drużynie Lewandowskiego na Euro zostali zauważeni przez Samsunga. Piłka nożna to doskonały sposób na świetną zabawę, a przy okazji promocje Samsunga Galaxy S7 Edge.

 

Samsung od zawsze udzielał się w różnych inicjatywach. Największy producent sprzętu elektronicznego postanowił tym razem docenić polskich kibiców piłki nożnej. Firma znana jest z różnego rodzaju akcji promocyjnych, które wspierają i wspierały (wygląda na to, że wspierać będą) sportowców oraz wszystkich kibiców. Dla przypomnienia Samsung od 1988 roku, czyli od Igrzysk Olimpijskich w Seulu, jest jednym z głównych sponsorów tej sportowej imprezy. Polski oddział producenta postanowił przygotować dla zagorzałych kibiców, którzy trzymają kciuki za naszą reprezentacje na Euro 2016 specjalny konkurs pod hasłem „Czas na biało-czerwonych”. Zasady są proste – wystarczy wypełnić formularz na stronie producenta odpowiadając na pytanie konkursowe: Czym jest dla Ciebie legenda? Jak na prawdziwego pomysłodawce konkursu i zarazem sponsora producent przygotował bardzo interesujące nagrody. Ich łączna wartość wynosi 8295,00 zł brutto, więc jest o co walczyć.

W konkursie można wygrać:

  • 1x Samsung Galaxy S7 edge white
  • 1x Level on wireless red
  • 1x Gear VR
  • 1x Gear S2
  • 1x Samsung Tab S2

Jeśli ktoś z Was marzy o takim prezencie wystarczy być kreatywnym przy udzielaniu odpowiedzi i wypełnić formularz do 30 czerwca 2016r. Po tym terminie zostaną ogłoszone wyniki i ktoś z Was zostanie posiadaczem tego wspaniałego urządzenia od Samsunga. Na co czekasz? Spróbuj już teraz, bo nic Cię to nie kosztuje.

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *