Elektronika News

Cooler Master prezentuje nowe klawiatury mechaniczne

Cooler Master prezentuje nowe klawiatury mechaniczne. Na rynku już od jakiegoś czasu dostępne są wersje MasterKeys Pro S RGB i Pro M White, teraz zaś przyszła kolej na zamianę ról: Cooler Master właśnie wprowadził na rynek klawiatury Pro S zbiałym podświetleniem LED i Pro M w wersji RGB.

 

MasterKeys Pro S White i Pro M RGB to klawiatury mechaniczne na popularnych przełącznikach Cherry MX, różniące się podświetleniem i wymiarami. Pro S pozbawiona jest bloku numerycznego, natomiast Pro M posiada pełny układ klawiszy, nieco tylko ściśnięty w stosunku do pełnowymiarowych klawiatur.

fot.prasowe

Doskonała pamięć

Oba produkty Cooler Mastera pozwalają na zmianę trybu podświetlenia, jego intensywności czy szybkości wyświetlania, a także – co powinno ucieszyć graczy – zapisania własnych makr. Co więcej wewnętrzna pamięć i system On-the-fly umożliwiają dokonywanie wszystkich tych czynności z poziomu samej klawiatury, bez konieczności sięgania po dodatkowe oprogramowanie.

fot.prasowe

Gdy trzeba trochę popracować

Producent przekonuje też, że jego klawiatury służą nie tylko do gier, ale i do pracy. Wszystko dzięki temu, iż w każdej chwili użytkownik może przy pomocy dwóch klawiszy wyłączyć makra czy podświetlenie, które mogą go rozpraszać w czasie wykonywania obowiązków służbowych.

Wciskaj śmiało!

Cechą charakterystyczną wszystkich klawiatur z serii MasterKeys jest połączenie technologii N-key i 6-key rollover. Oznacza to, iż niezależnie od tego, ile klawiszy wciśnie użytkownik, każdy przycisk i tak zostanie odczytany przez klawiaturę.

fot.prasowe

Cechy produktu:

– Podświetlenie: LED (MasterKeys Pro S) i RGB (MasterKeys Pro M)
– Przełączniki: Cherry MX
– MCU: ARM Cortez M0 (MasterKeys Pro S) I Cortex M3 (MasterKeys Pro M)
– Anti-ghosting: N-key I 6-key rollover
– System: On-the- fly
– Wewnętrzna pamięć
– Wymiary: 359 x 130.8 x 39mm (MasterKeys Pro S) i 380.1 x 143.8 x 42.4 mm

Klawiatura MasterKeys Pro S White kosztuje 460 zł, a MasterKeys Pro M RGB około 682 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *