Gry News

Epicka przygoda właśnie się rozpoczyna. Torment: Tides of Numenera już w sprzedaży

Na PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutowała gra Torment: Tides of Numenera. To science-fantasy RPG będące dziełem twórców jednego z klasyków wszech czasów – Planescape: Torment. Przygodę w niesamowicie wciągającym świecie Numenery zapowiada premierowy zwiastun.

 

Gra, podobnie jak pierwowzór, zgłębia trudne tematy jakim są porzucenie, przemijanie i spuścizna jednostki. Kierowany przez gracza bohater lub bohaterka stara się znaleźć odpowiedź na pytanie: ile jest warte jedno życie, a akcja Torment: Tides of Numenera rozgrywa się na Ziemi za miliard lat. Świat Numenery został wykreowany przez legendę papierowych RPGów – Montego Cooka.

Cechy charakterystyczne dla gry

Ziemia miliard lat później: Odkryj świat zbudowany na zgliszczach hiper-zaawansowanych cywilizacji – zdolnych tworzyć wyrwy w czasoprzestrzeni, kształtować całe kontynenty i przedłużyć żywot Słońca – i zdobądź pozostawione przez nie artefakty.

Śmierć nie jest końcem: Po śmierci twój umysł odradza się w mentalnym labiryncie. Przemierzaj jego kolejne odnogi, odkrywając dawno zapomniane prawdy i słuchając historii, których nie opowie nikt spośród żywych.

Gra wyborów i konsekwencji: Podejmij setki kluczowych decyzji i pozostaw po sobie dziedzictwo, które odmieni życie niezliczonych tłumów. Określ swoją moralność wznosząc się ponad dobro i zło. Napisz własną, wyjątkową historię, której nie powtórzy żaden gracz.

Świeże podejście do walki: Planuj swoje działania w starciach łączących walki z zagadkami, interakcjami z innymi postaciami, skradaniem i innymi możliwościami.

Gra Torment: Tides of Numenera dostępna jest już w sklepach. Tytuł studia inXile jest pierwszym w ofercie globalnego wydawnictwa firmy Techland – Techland Publishing. W Polsce Sugerowana cena to 159,90 zł w wersji na PC oraz 199,90 zł na konsole.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *