AGD News

Bosch Athlet, czyli skuteczność tradycyjnego odkurzacza w bezprzewodowej formie

Sprzątanie bez ograniczeń i kompromisów? Marka Bosch zmienia myślenie o odkurzaniu i prezentuje odkurzacz bezprzewodowy o sile urządzenia tradycyjnego. Athlet pozwala bezpiecznie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, a technologia wytrzymałych litowo-jonowych baterii Bosch zapewnia długi czas działania.

 

Urządzenia elektroniczne bardzo często potrafią nas zaskoczyć. Nie powinno liczyć się, to jak wyglądają, a jedynie to w czym mogą nam pomóc i jakie technologię za sobą niosą. Firma Bosch prezentuje nam, że odkurzanie całego mieszkania czy też dość nietypowego podłoża, a nawet trudno dostępnych miejsc nie musi być trudne.

https://www.youtube.com/watch?v=AksdecZWjUw&feature=youtu.be

Nowy produkt Gospodarstwa Domowego Bosch Athlet to odkurzacz do zadań specjalnych. Urządzenie przede wszystkim jest dość poręczne i kompaktowe, nie zajmuje wiele miejsca. Athlet wystarczy naładować, ponieważ nie posiada on zbędnych kabli, które zawsze plączą się podczas odkurzania. Producent zastosował tutaj baterię litowo-jonową, która dzięki technologii marki Bosch zapewni nam dłuższy czas pracy odkurzacza. Niezwykle wygodne okazuje się przemieszczanie odkurzacza, który ze swoją ruchomą głowicą wciągającą zabrudzenia dotrze do wszystkich zakamarków (z pomocą AllFloor HighPower Brush), bez potrzeby ciągłego zawijania kabla, którego po prostu nie ma.

Bosch Athlet BBH51830 / fot.prasowe

Dotychczasowe odkurzacze posiadające długie kable kojarzą się nam z workami, które trzeba wymieniać i co najważniejsze wyrzucać. W przypadku odkurzacza Athlet nie będziemy mieli z tym problemów. Odpowiadać za to będzie sprawdzona bezworkowa technologia Bosch SensorBagless. O potrzebie wyczyszczenia zmywalnego filtra informuje czujnik SensorControl, tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Dzięki temu zapewnia doskonałe rezultaty sprzątania przez cały czas użytkowania odkurzacza. Dodatkowo unikamy dodatkowych kosztów za worki, które w przypadku starszych odkurzaczy należy wymieniać. Czy można chcieć czegoś więcej?

fot.prasowe

Dzięki ponadczasowemu designowi Athlet doskonale pasuje do każdego otoczenia i dopełnia nowoczesną przestrzeń mieszkalną. Odkurzacz stoi samodzielnie, dlatego możliwe jest przechowywanie go w każdym miejscu, jak również ładowanie z dowolnego gniazdka.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *