News Telefony

Bluboo Xfire 2 obsługujący 3 karty SIM trafił do Polski

Na rynku pojawia się coraz to więcej tanich smartfonów. Jednym z nich jest chińskie Bluboo Xfire 2, które już wkrótce trafi do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Tym, co wyróżnia ten model jest rzadko spotykana obsługa trzech kart SIM.

 

Firma CK MEDIATOR od pewnego czasu zajmuje się oficjalną polską dystrybucją kilku znanych w Chinach marek, takich jak UMi, Ulefone, czy Homtom. Już wkrótce do sklepów trafi całkiem ciekawy smartfon Bluboo Xfire 2. Za sugerowaną cenę 349 złotych otrzymujemy metalowy telefon wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (1280 x 720p).

fot. Bluboo
fot. Bluboo

Za zapewnienie płynności odpowiada czterordzeniowy układ Mediatek MT6580, wpierany przez 1 GB pamięci RAM. Na dane użytownika przeznaczono 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 64 GB za pomocą karty Micro SD. Fotografie można wykonywać za pomocą aparatu 8 MP, a do selfie wykorzystano kamerkę 5 MP.

Obserwując urządzenie widzimy podobieństwo do smarfonów chińskiego producenta firmy Huawei. Oprócz tego urządzenie wyróżnia się także jednoczesną obsługą trzech kart SIM. Niestety, jest to port hybrydowy, co powoduje konieczność wybierania między jedną z kart SIM, a Micro SD.

fot. Bluboo
fot. Bluboo

Dość miłym zaskoczeniem w telefonie jest skaner linii papilarnych, mający na celu zabezpieczenie cennych danych użytkownika. Umieszczony z tyłu czytnik linii papilarnych odblokuje urządzenie, a także zażąda uwierzytelnienia podczas włączania zainstalowanych aplikacji. Cały dzień pracy z dala od ładowarki ma zagwarantować litowo-jonowa bateria o pojemności 2150 mAh.

Źródło: Telix

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *