News Telefony

Japoński Freetel Kiwami trafia do USA

Producenci z całego świata próbują swoich sił w sprzedaży ciekawych smartfonów. Wśród wielu ciekawie zapowiadających się azjatyckich marek najwyraźniej chce znaleźć się także japoński Freetel, którego model Kiwami wkrótce trafi do USA.

Smartfon ten cechuje przyzwoita specyfikacja techniczna oraz przystępna cena. Za 350 dolarów otrzymujemy urządzenie wyposażone w 6-calowy ekran o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Za wydajność odpowiadać będzie znany z wielu chińczyków ośmiordzeniowy Mediatek MT6795, znany większości pod nazwą Helio X10. Układ ten jest wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 32 GB wbudowanej pamięci.

Do wykonywania zdjęć udostępniono 21 MP aparat, a przyzwoite selfie zrobimy za pomocą 8 MP. Ważący 182 g smartfon zamknięto w obudowie o wymiarach 159,5 x 82,9 x 8,9 mm. Całość pracująca pod kontrolą systemu Android 5.1 będzie zasilana z baterii o pojemności 3400 mAh.

Niestety, nie wiadomo czy to urządzenie trafi do europejskich sklepów. Według informacji pochodzących z MWC z 2015 roku firma Freetel planowała wejście do naszego regionu. Od tego czasu niestety nie ma na ten temat żadnych nowych danych.

Źródło: Phonescoop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *