News Telefony

Apple zaprasza 7 września na konferencję. Wreszcie poznamy iPhone’a 7

Na ten dzień czekali wszyscy fani marki Apple. Producent podał oficjalną datę konferencji na, której poznamy oczywiście najnowsze i wyczekiwane produkty firmy Tima Cooka.

 

Amerykański koncern z Cupertino przedstawił wszystkim w sieci oficjalną grafikę z zaproszeniem na swoją specjalną konferencje produktów Apple. Podczas tegorocznego spotkania w Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco poznamy długo wyczekiwane przez wszystkich fanów modele iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Wielu czytelników spekuluje również, że Apple uchyli rąbka tajemnicy na temat najnowszego iOS 10, który swoje pierwsze testy rozpoczął już 13 czerwca tego roku. Takie biznesowe spotkanie to dobry moment aby przedstawić również smartwatcha Apple Watch (lub Apple Watch S). Wątpliwe jest aby Apple zaprezentowało nam na konferencji swoje MacBooki.

 

Dla wszystkich zniecierpliwionych fanów informujemy, że cała konferencja będzie transmitowana na oficjalnym kanale YouTube. Nie pozostaje nam nic innego jak 7 września o godzinie 19 (naszego czasu) zasiąść wygodnie w fotelu i oglądać z uwagą co Apple nam zaprezentuje w najnowszych produktach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *