News

Apple zapowiada marcową konferencję

Firma z nadgryzionym jabłkiem w logo stawia na sektor edukacyjny. Czy to oznacza, że możemy spodziewać się nowych sprzętów? Konferencja WWDC, na której Apple zaprezentuje nowe technologie oraz prawdopodobnie pokaże nowości wśród produktów odbędzie się 4-8 czerwca. Okazuje się, że gigant wśród producentów przygotowuje się także na marcową konferencję.
Ma ona dotyczyć edukacji – tak sugerują zaproszenia wysłane do mediów.

 
Konferencja prasowa  zaplanowana została na 27 marca bieżącego roku. Według informacji przekazanych w zaproszeniach ma odbyć się w Chicago w Lane Tech College Prep High School. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu lokalnego.
 
Na zaproszeniach można przeczytać, że konferencja będzie dedykowana specjalnie nowym rozwiązaniom dotyczącymi programu nauczania, w szczególności nauczycielom i uczniom : „ Join us to hear new creative ideas for teachers and students”.
 
Możemy domyślać się co zostanie zaprezentowane na wydarzeniu organizowanym przez Apple. Prawdopodobnie będzie to nowe oprogramowanie. Jednak może okazać się, że producent z nadgryzionym jabłkiem w logo znów nas zaskoczy. Niektóre sugestie informują, że może zostać zaprezentowany nowy sprzęt dedykowany właśnie dla rozwoju edukacji.
 
Jeżeli okaże się to prawdą, to jesteśmy przekonani, że nie będą to nowe IPhone’y. Producent postawi raczej na nowości wśród IPadów bądź MacBooków.
 
Źródło : cnet.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *