News

Kupując baterie Energizer otrzymasz internet w Play

Nowa promocja dla klientów sieci Play! Firma Energizer, która zajmuje się produkcją baterii postanowiła przygotować niespodziankę wraz z operatorem sieci komórkowych. Cała akcja ma bardzo proste zasady i ogranicza się do wykonania kilku banalnych kroków. Efekt końcowy to 4 GB Internetu do wykorzystania w Play’u! 
 
Aby wziąć udział w promocji należy być klientem Play oraz posiadać ofertę taką jak np. Play na kartę, Formuła Play na kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na kartę oraz Play na Kartę Rok Ważności Konta.  
 
Gdy zakupimy baterię Energizer za minimalną kwotę 15 złotych, jednak pamiętajcie, aby zachować paragon – przyda się on na później. Następnie należy przejść na stronę promocyjną, w formularzu musimy umieścić zdjęcie paragonu oraz opakowania z bateriami. Energizer informuje jednak, że opakowanie musi być pełne, puste opakowania nie przejdą. Po wykonaniu wszystkich czynności operator przyzna nam 4 GB Internetu do wykorzystania przez 30 dni od momentu aktywacji. Cała procedura może jednak potrwać do dwóch dni.
 
 
 
Promocja pod nazwą „Energizer z Play” trwa od 15 marca do 15 czerwca bieżącego roku. Każda osoba może korzystać z oferty maksymalnie dwa razy. Oznacza to, że bonusowo jesteśmy w stanie otrzymać aż 8 GB Internetu.  
 
Źródło : blogplay.eu 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *