Internet News Rozrywka

Aktualizacja Skype

Od wczoraj użytkownicy komunikatora Skype mogą cieszyć się nowym wyglądem i nowymi funkcjami w wersji desktop. Zmiany były dostępne już w wersji beta programu, ale dopiero teraz pojawiły się w finalnej wersji Skype Desktop dla systemu Windows i Mac.

 
Zmiany widać zaraz po uruchomieniu komunikatora. W oczy rzuca się zmieniony interfejs oraz jego kolorystyka ciemna lub jasna – zależna jest od motywu systemowego. Zaletą jest pojawienie się funkcji z aplikacji mobilnej.
 

dobreprogramy.pl

 
Poza wyglądem pojawiły się dodatkowe funkcje. Pierwszą jest możliwość zarządzania uczestnikami konwersacji grupowej, udostępniono nowy panel powiadomień czy galerię w czacie. Powróciły statusy użytkowników oraz możliwość rozmowy z botami. Dodano również możliwość dodawania reakcji – rozwiązanie znane z Facebook’a.
 
Choć aktualizacja pojawiła się wczoraj, to część użytkowników może jeszcze nie mieć do niej dostępu. Twórcy obiecują, że nastąpi to w przeciągu kilku najbliższych dni. Jednak gdyby aktualizacja z jakiś przyczyn nie była dostępna wystarczy ręcznie pobrać program z oficjalnej strony i ponownie zainstalować komunikator na komputerze.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *