Aktualizacje News

Aktualizacja, która nie da umrzeć – pierwszy iPad nadal w użytkowaniu

iPad to pierwszy tablet wydany przez firmę Apple, już w momencie premiery był to całkiem nowoczesny sprzęt, który wytyczał nową (wtedy) modę na tablet do codziennego użytkowania. Jednak jak to z czasem bywa kilkuletnie urządzenia nie zawsze domagają już wydajnością do współczesnych potrzeb użytkownika – iPad temu zaprzecza.

 
W sierpniu koncern Apple wydało nową aktualizację systemu na swój pierwszy tablet. Co prawda nie jest to najnowsza wersja iOS 11, o którym pisaliśmy już na łamach naszego portalu, ale nadal jest to wersja systemu, która doskonale sprawdza się w 2017 roku – mowa tutaj o wersji iOS 9.3.5. Możliwość wykonania aktualizacji pojawił się pod koniec sierpnia 2016 roku. Dzięki wydajnym podzespołom użytkownicy piszą, że da się z niego całkiem przyjemnie korzystać, a bateria nadal trzyma przez długi okres czasu.

apple.com

iPad I generacji nadal można wykorzystywać do przeglądania Internetu (wspiera Flash), słuchania muzyki, oglądania filmów czy edytowania dokumentów. Przy edytowaniu większej ilości tekstu zalecamy zaopatrzyć się w przydatny gadżet w postaci dedykowanej klawiatury. Akcesorii do iPadów jest bardzo dużo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z możliwości, aby urządzenie na chwilę zamuliło się jest aktualizowanie kilku aplikacji jednocześnie, ale i to można przeżyć lub po prostu wykonywać pojedyncze aktualizacje. Warto wspomnieć, że iOS 9.3.5 jest zupełnie inny niż fabryczny iOS 6.

fot. The Indian Express

Więc wszystkim użytkownikom, którzy swój stary iPad schowali głęboko do szafy zachęcamy, aby po niego sięgnęli i zaktualizowali. Zapewniamy, że w codziennych czynnościach lub przeglądaniu Internetu sprawdzi się doskonale.

Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *