Aktualizacje News Rozrywka

Aktualizacja dla posiadaczy PLAYSTATION 4 PRO

PlayStation 4 Pro wprowadza nową aktualizację, która ma na celu poprawę jakości obrazu. Chodzi o technologię supersamplingu. Wkrótce wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 4 Pro dostaną do dyspozycji nową aktualizację firmware’u. Oprócz poprawek związanych z zabezpieczeniami sprzętu, firma Sony zaskoczy i ucieszy posiadaczy starszych modeli telewizorów.
 
Aktualizacja firmware’u numer 5.50 wprowadzi obecność trybu supersamplingu. Technologia ta pozwala na wprowadzenie oraz zaprezentowanie rozdzielczości 4K na wyświetlaczach, które obsługują maksymalną rozdzielczość 2K, czyli 2048×1024 piksele. Jest to tryb wymuszony sprzętowo.
 

dobreprogramy.pl

 
W związku z tym miłośnicy gier na PS4 Pro mogą odczuwać dyskomfort związany z wyświetlaniem elementów graficznych lub zmniejszeniem liczby klatek na sekundę. Większość gier oferuje nam 30 kl./s, więc biorąc tą informację pod uwagę każdy gracz wolałby tego uniknąć. Koniecznością będzie zatem, aby przetestować poszczególne produkcje za wykorzystaniem supersamplingu.
 
Aktualizacja firmware’u jest obecnie w fazie testów. Możemy liczyć, że w przeciągu kilku dni zostanie ona oficjalnie opublikowana.
 
Źródło: ing.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *