News Rozrywka

Życie na abonament coraz bardziej popularne…

Życie na abonament w obecnych czasach staje się coraz bardziej trendy… Płacimy za miesięczny dostęp do świata muzyki czy najnowszych filmów i seriali. W ulubionych aplikacjach kreujemy swoje życie, ale to wszystko to jednak wirtualne dobra. Nowo powstała usługa to propozycja wycieczek na abonament od BeRightBack, czyli serwisu, który w ramach płaconego miesięcznie abonamentu trzy razy w roku zapewni nam, krótkie wakacje. Ale jak to wszystko wygląda w praktyce?
 
BeRightBack to usługa, która w ramach miesięcznego abonamentu oferuje nam trzy wyjazdy do roku na urlop w różne miejsca ustalane przez serwis… Taki trochę urlop-niespodzianka. Administracja gwarantuje nam zakwaterowanie w przynajmniej trzygwiazdkowych hotelach na minimum trzy dni. Istnieje również możliwość synchronizacji wyjazdów z innymi subskrybentami (np. ze znajomymi) w jedno miejsce i o jednym czasie.
 
W ten oto sposób możemy zagwarantować sobie trzy wyjazdy w roku bez specjalnego wysiłku. Po prostu płacimy, co miesiąc i jedziemy na gotowe. Mimo, że jest to ciekawa propozycja to jednak usługa nie jest dla wszystkich, ponieważ nie mamy możliwości wyboru kierunku wyjazdu oraz mamy z góry narzucony termin, a jak wiemy nie zawsze dostaniemy urlop od szefa… Do tego nie mamy możliwości każdorazowo wyboru standardu hotelu, czy linii lotniczej, ponieważ wszystko ustalane jest za nas.
 

 
Miesięczny abonament dla wyjazdów w pojedynkę wynosi 49,99 GBP (około 250 zł), a dla wyjazdów w duecie 89,99 GBP (około 450 zł).
 
Czy usługa zyska zwolenników czy też nie – nie wiadomo. Wiemy jednak, że chcąc zrezygnować z subskrypcji nie odzyskamy wpłaconych pieniędzy. Wszystkie szczegóły możemy uzyskać pod adresem: https://berightback.travel/.
 
Źródło: berightback.travel

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *