News Telefony

ZTE Nubia Z11 znamy specyfikacje

Chiński konkurent firmy Huawei zaprezentował nam właśnie swojego najnowszego flagowca. ZTE Nubia Z11 ma nadać nowy powiew świeżości tej marce. Czy Cristiano Ronaldo zagwarantuje sukces Nubi od ZTE?

 

Najnowsza Nubia od ZTE to urządzenie przede wszystkim dla klientów wymagających. To na co warto zwrócić uwagę w przypadku chińskiego flagowca to 5,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli nieposiadający ramek. Urządzenie napędzane jest przez Qualcomm Snapdragon 820 dostępnych w dwóch wersjach 4 GB lub 6 GB pamięci RAM, zależnie od modelu. Również ilość pamięci zewnętrznej się zmieniła i tak, dla modelu z wersją 4GB Ram urządzenie ma dostępne aż 64 GB pamięci zewnętrznej, w modelu wyższym tej pamięci jest aż 128 GB. Gdyby tego było mało producent postanowił rozszerzyć telefon o wejście na kartę microSD, które pomieści pamięć do 200 GB.

fot.nubia.com
fot.nubia.com

Producenci innych marek często zalewają rynek urządzeń mobilnych swoimi częściami. Tak samo jest w przypadku modelu Nubia Z11 gdzie tylny 16 mpix aparat fotograficzny pochodzi prosto od Sony model IMX298. Dodatkowo otrzymujemy optyczną stabilizacje obrazu i oczywiście specjalnie rozbudowany autofokus. Zdjęcia selfie wykonamy 8 mpix aparatem. ZTE nie zapomniało o najpopularniejszych rozwiązaniach technologicznych i tak oprócz modułów łączności Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, NFC i LTE sprzęt dodatkowo posiada czytnik linii papilarnych, który ostatnim czasem zawojował rynek. Dzięki funkcji gniazda hybrydowego w urządzeniu możemy korzystać z dwóch kart sim.

fot.nubia.com
fot.nubia.com

Smartfon zasilany jest akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Sprzęt można błyskawicznie naładować dzięki kompatybilności z techniką Quick Charge 3.0. Na pokładzie Nubii znajdziemy najnowszą piankę w wersji 6.0 z nakładką Nubia UI 4.0. Cena wersji z 4 GB pamięci i 64 GB miejsca na dane to około 380 dolarów, a za edycję z 6 GB pamięci i 128 GB przestrzeni dyskowej trzeba zapłacić 530 dolarów. Co w przeliczeniu przy pomocy nowej funkcji Google’a daje około 1500 zł (wersja 4GB) i 2100 za wersje z 6GB pojemności. Cena jest w miarę przystępna jak na takie parametry, jednak czy urządzenie przebije się na rynku pełnym nowoczesnych flagowców konkurencji?

Źródło: ZTE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *