News Telefony

Zniewalająca pojemność baterii w Samsungu Galaxy Note 9

Miłośnicy Samsunga będą zadowoleni! Samsung Galaxy Note 9 to smartfon, który ma zostać oficjalnie przedstawiony w drugiej połowie bieżącego roku. Do Internetu powoli wpływają plotki oraz informacje związane z tym telefonem. Jednak najnowsze i najbardziej interesujące są związane z jego baterią, a konkretnie jej pojemnością.
 
Póki co, seria Note była znana z wielkich ekranów oraz małych baterii, wkrótce to może ulec zmianie. Jeżeli plotki okażą się prawdziwe to następny smartfon Koreańczyków będzie wykorzystywał do działania baterię o pojemności 3850 mAh. Do tej pory żaden sprzęt Samsunga nie posiada baterii o takiej pojemności.
 
Poprzednia generacja Note 8 została wyposażona w ogniwo o pojemności 3300 mAh. Dodatkowe mAh przełożyłyby się na pewno na dłuższą prace smartfona, a co za tym idzie większy komfort użytku. Zainteresować może was również przeciek, który mówi, że Note 9 będzie wspierał Qualcomm Quick Charge 3.0. W tym przypadku byłby to spory krok w dziedzinie standardów. Na tą chwilę wszystkie flagowce Samsunga korzystają z Quick Charge 2.0.
 
Oprócz dużej pojemności baterii na pokładzie Galaxy Note 9 może znaleźć się procesor Qualcomm Snapdragon 845, bądź Exynos 9810 oraz 6 GB pamięci RAM. Do tego można śmiało dołożyć 256 GB pamięci na dodatkowe pliki.
 
Premiera Samsunga Galaxy Note 9 ma nastąpić prawdopodobnie na przełomie września i października. Ten smartfon może okazać się przełomowy wśród wszystkich urządzeń mobilnych znanej marki.
 
Źródło : twitter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *