Gry News Rozrywka

Najnowsza aktualizacja GTA V zbanowała setki graczy

Dość dziwne zgłoszenia napływają od osób, które grają w GTA V online. Jak się okazuje, po najnowszej aktualizacji gry oznaczonej jako „Southren San Andreas Super Sports Series” setki kont otrzymały tak zwanego bana. Co najlepsze – zbanowani użytkownicy zgłaszają, że nie zrobili nic złego, a w grę grają uczciwie.
 
Po przeanalizowaniu wpisów na Reddice oraz na forum Steam wszystko wygląda na to, że chodzi po prostu o błąd, który został wprowadzony wraz z najnowszym uaktualnieniem anti – cheat  firmy Rockstar zwariował i rozdaje bany uczciwym użytkownikom. Na szczęście obowiązuje on tylko 30 dni. W tym przypadku nie ma znaczenia to kto ile godzin spędził w grze. Bana dostają użytkownicy których łączny czas grania wynosi 50 godzin jak i ci, którzy mają na swoim koncie nawet kilka tysięcy godzin gry.
 
Firma Rockstar póki co nie wystosowała jeszcze żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Gracze sugerują kontakt z producentem kultowej serii w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bardzo możliwe, że Rockstar wkrótce przeprosi pokrzywdzonych użytkowników, a wszystkie fałszywie zbanowane konta zostaną odblokowane.
 
Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość oraz czekać na wyjaśnienia ze strony producenta. Dla wielu graczy jest to strasznie frustrujące, ponieważ rozgrywka jest bardzo wciągająca.
 
Źródło : pcgamer.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *