News

Znamy pojemność baterii modelu LG G6, ale czy to wystarczy do swobodnego korzystania?

Bitwa na rozwiązania technologiczne wciąż trwa. Im bliżej największych targów elektroniki na świecie, tym więcej producentów szykuje technologie, którymi może zaskoczyć swoich klientów. Niestety, czasem to co wydaje się być duże, może okazać się niewystarczające. Czy bateria LG G6 na pewno da sobie radę z obsługą całego telefonu?

 

W nowoczesnych smartfonach wielu klientów szuka nie tylko dobrego aparatu, czy też dobrej wydajności, ale również pojemnej baterii, którą możemy swobodnie wymienić bez konieczności wizyty urządzenia w serwisie. Niestety wygląda na to, że coraz więcej producentów idąc za trendem odchodzi od tej możliwości sprawiając klientom przykrą niespodziankę. Dominatorem wymiennych akumulatorów we flagowcach dotychczas była firma LG, niestety przyszła pora, że producent, aby osiągnąć więcej w swoim najnowszym smartfonie musi zabudować urządzenie, a dodatkowo zmniejszyć pojemność akumulatora. Skąd to wiemy? Serwis ETNews dotarł do informacji, które wskazują, że flagowiec nie będzie miał największej baterii.

fot.etnews.com

Z nieoficjalnych informacji, jakie pochodzą od ETNews wynika, że najnowszy akumulator będzie miał 3200 mAh. Dla jednych taka pojemność wydaje się być spora. Z jednej strony tak, ponieważ mamy tutaj wzrost baterii o 400 mAh w porównaniu do poprzednika, niestety musimy pamiętać, że plotki zza oceanu donoszą również, że LG G6 ma mieć 5,7 calowy wyświetlacz. Nie da się ukryć, że to całkiem dużo, a nowoczesne ekrany swojej dawki energii potrzebują. Zwróćmy tutaj uwagę, że konkurencyjny model Samsunga wersja S7 Edge mający 5,5 cala, posiada akumulator wielkości 3600 mAh. Oczywiście nie możemy mieć pewności, że nowy G6 będzie miał problemy z wydajnością baterii, jednak są ku temu przesłanki.

Źródło: LG

Jedno jest pewne. Tylko realne testy urządzenia są w stanie potwierdzić faktyczne działanie telefony. Specyfikacja na „papierze” nie zawsze idzie w parze z realnym użytkowaniem, które może nas naprawdę miło zaskoczyć.

Źródło: ETNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *