News

Huawei P10 pojawi się na targach MWC. Jest film potwierdzający

Atmosfera przed targami zaczyna być gorąca. Wielu producentów chcąc podgrzać medialną wrzawę często przedstawia zagadkowe filmiki, bądź hasła niczym rebusy. Firma Huawei zdradza nam kilka wyraźnych szczegółów dotyczących najnowszego flagowca P10.

 

Technologiczne święto wszystkich fanów i miłośników nowych technologii zbliża się nieubłaganie. Każdy klient wyczekuje podejrzewany premier flagowców, które mogą nie tylko zaskoczyć, ale również obniżyć ceny poprzednich. Portal PhoneArena zwróciła uwagę, że chiński koncern znany ze współpracy z firmą Leica zaprezentował w sieci filmik promocyjny. Po dokładnym obejrzeniu mamy niemalże pewność, że Huawei zaprezentuje nam na targach model P10 i jego większego brata P10 Plus.

https://youtu.be/X4OsqrK3oXk

Na filmie możemy zobaczyć ukryty przekaz w postaci sloganu: „zmień sposób, w jaki widzi cię świat”. To wszystko od razu rzuca cień na fotografię w modelach P9 oraz współpracę z firmą Leica, tym bardziej, że wyrazy zaprezentowane oczami mogą symbolizować podwójny aparat, o którym spekuluje się już dawno. Czego możemy się spodziewać? Najprawdopodobniej producent zastosuje procesory Kirin 960 ze wsparciem około 6-8 GB RAM. W przypadku wiekszęgo modelu możemy podejrzewać, że ekran będzie miał 5,5-calowy LCD o rozdzielczości 1440 x 2560. Współpraca z firmą Leica układa się na tyle, że prawdopodobnie zobaczymy podwójny (wskazany na filmie) aparat fotograficzny 12 Mpix. Oczywiście musimy pamiętać, że są to tylko spekulacje wnioskowanie na podstawie różnych przecieków. Na oficjalne potwierdzenie musimy poczekać do 26 lutego.

Źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *