News

Znamy datę premiery iPhone’a 7. Wszystkiego dowiemy się we wrześniu

Do sieci trafiły nieoficjalne informacje dotyczące terminu premiery iPhone’a 7. Amerykańska firma wszystko zaplanowała na wrzesień co też podawał wcześniej Evan Blass. Pisząc w skrócie miesiąc wrzesień będzie „świętem” Apple.

 

Nieoceniony specjalista od medialnych przecieków znany w sieci jako @evleaks znowu zabrał głos w sprawie flagowego smartfona firmy Apple. Nowa informacja od Evana wskazuje, że Apple planuje przedsprzedaż nowych iPhone’ów na piątek 9 września. W tym miejscu musimy zwrócić uwagę, że data przedsprzedaży to nie to samo co data premiery. Na szczęście Apple jest bardzo przewidywalny i działa na jednym schemacie. Dotychczas firma Tima Cooka prezentowała nam najnowsze urządzenia we wtorki albo środy, więc łatwo możemy założyć, że dzień premiery to 6-7 września, skoro przedsprzedaż ma ruszyć już 9 to wszystko zdaje się być bardzo prawdopodobne.

fot. Twitter /  @evleaks
fot. Twitter / @evleaks

Jednym z kolejnych terminów o jakim się mówi jest 23 września, czyli dzień rozpoczęcia regularnej sprzedaży. Jestem przekonany, że producent nie będzie zbyt długo zwlekał po premierze ze sprzedażą, bo już przy modelu iPhone 6s telefon był 2 tygodnie po premierze w rękach pierwszych klientów. Firma zdaje sobie sprawę, że na świecie ma ogromną ilość fanów, którzy często koczują dniami i nocami pod Apple Store aby tylko dostać najnowszego iPhone’a. Czy tak będzie i w tym roku? Wszystkiego dowiemy się we wrześniu.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *