AGD News

Żelazko Bosch ProEnergy TDA702421E

Korzystanie ze sprzętu AGD już od teraz może być jeszcze bardziej przyjemne i co najciekawsze ekologiczne. Firma Bosch zaprezentowała nam żelazko Bosch ProEnergy TDA702421E, które samo się wyłączy, kiedy nie wykryje naszej ręki.

 

Nowoczesne technologie stosowane w dzisiejszych czasach docierają do coraz większej liczby urządzeń. Nie zależnie od tego, czy to jest telewizor, czy lodówka, czy smartfon, czy nawet żelazko to wszystkie te urządzenia potrafią nas zaskakiwać każdego dnia. Technologiczna zwróciła uwagę na żelazko ProEnergy firmy Bosch, niemieckiego gracza w sprzęcie AGD. Wszystko na to wskazuje, że od teraz prasowanie będzie znacznie prostsze niż dotychczas. Wspomniany wyżej produkt firmy Bosch oparty jest o zupełnie nową technologie SensorSecure, która pozwoli nam na mniejsze zużycie energii elektrycznej i wody w czasie pracy urządzenia.

fot.prasowe

Innowacyjny czujnik dotyku grzeje tylko wtedy, gdy trzymamy żelazko w dłoni, zaś automatyczne odłączenie zasilenia następuje z chwilą, gdy zdejmiemy rękę z uchwytu urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu prasowanie jest nie tylko wygodne, ale też bezpieczne, bo żelazko samoczynnie wyłączy zasilanie kiedy odłożymy je na bok. Inteligentna technologia ogranicza nam w ten sposób stres spowodowany jednym podstawowym pytaniem – Czy aby na pewno wyłączyłam/em żelazko?” Z urządzeniem ProEnergy takich pytań nie będziemy musieli zadawać. Produkt po skończonej pracy sam się wyłącza. Żelazko ProEnergy swoim wyglądem nawiązuje do trybu ECO, w które zostało wyposażone. Dzięki niemu oszczędzamy do 25 proc. energii i do 35 proc. wody w porównaniu z ustawieniami MAX. Biało-zielony kolor i kabel w tym samym kolorze o długości 2,5 m, przypominają o możliwości ekologicznego korzystania z żelazka, zapewniając przy tym szybki i perfekcyjny rezultat wyprasowanych ubrań, dzięki sprawdzonemu rozwiązaniu iTemp. Jest to uniwersalny poziom temperatury bezpieczny dla wszystkich tkanin, a to oznacza, że nie musimy się martwić o osobne ustawienia dla jedwabnej sukienki i dżinsów, a więc nie musimy też sortować ubrań przed ich wyprasowaniem.

Bosch ProEnergy TDA702421E / fot.bosch-home.pl

Żelazko ProEnergy dobrze się prowadzi i szybko rozprasowuje zagniecenia dzięki specjalnej, trójfazowej budowie jego stopy CeraniumGlissee, która za pewnie idealne rozprowadzanie pary, a ponadto wyróżnia się doskonałymi właściwościami ślizgowymi. Co więcej, żelazko wyposażone jest w program system AntiCalc, polegający na automatycznym odkamienianiu urządzenia, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się z jego trwałości i bezawaryjności. To innowacyjne urządzenie dostępne będzie w cenie 289 zł, więc trzeba przyznać, że nie jest to dużo jak na żelazko, tym bardziej kiedy mamy tak rozbudowane i interesujące technologię jak SensorSecure.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *