News Telefony

Zdjęcia iPhone 7 wyciekły do sieci

Premiera kolejnej generacji smartfonów od Apple’a powoli się zbliża. Czym bliżej do debiutu nowego modelu, tym więcej do sieci wycieka różnych zdjęć pokazujących jak może wyglądać najnowsze urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka.

Jak można zauważyć na powyższych zdjęciach, nowy model z wyglądu przypomina iPhone 6s z kilkoma drobnymi różnicami. Smartfon nie ma pasków przecinających tylny panel obudowy. Urządzenie będzie posiadać użyty pierwotnie w iPadzie Pro port Smart Connector, pozwalający na ładowanie urządzenia oraz przesyłanie danych. Na drugim zdjęciu, na którym widoczny jest spód iPhone’a 7 można zobaczyć złącze Lightning oraz maskownicę głośnika. W porównaniu z poprzednimi urządzeniami brakuje tutaj portu słuchawkowego. Niestety, nie wiadomo czy zostanie on przeniesiony na górę urządzenia, czy całkowicie zniknie. W drugim przypadku jego rolę przejmie gniazdo Lightning.

iPhone 7 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w okolicach września tego roku. Wówczas okaże się ile z dotychczasowych wycieków i plotek na jego temat potwierdzi się w całości.

Źródło: Macrumours

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *