Aplikacje News

Zapomniałeś przywitać się z ukochaną osobą lub wysłać życzenia urodzinowe? Skorzystaj z aplikacji Scheduler

Czy zdarzyło się Wam nie napisać miłej wiadomości do ukochanej/ukochanego z samego rana? Twój przyjaciel/przyjaciółka miała urodziny, a Ty zapomniałeś wysłać życzeń? Dla zapominalskich stworzono aplikację Scheduler, która przypomina o wysłaniu wiadomości.
 
Aplikacja jest prosta w obsłudze, obsługuje popularne komunikatory, a jej głównym zadaniem jest pomoc w zapamiętaniu wiadomości, które mają zostać wysłane. Mnogość funkcji oprogramowania pozwala na ustawienie konkretnej daty wysłania, godziny, odbiorcy wiadomości, regularnego przypominania czy zapamiętania samej treści wiadomości. W wersji premium zyskamy również opcję automatycznego wysyłania wiadomości.
 

t-mobile-trendy.pl

 
Darmowa wersja pozwala natomiast aktywować powiadomienia. Przydatną rzeczą, aby nie zapomnieć o urodzinach, potwierdzeniu przybycia na spotkanie, czy poprawieniem humoru najbliższej osobie. Niestety daty urodzin mogą być importowane jedynie z aplikacji Kontakty. Kalendarze z usług Google czy Facebook nie są obsługiwane.
 
W momencie pojawienia się powiadomienia po kliknięciu jesteśmy przenoszeni do menu wysyłania wcześniej zapisanej wiadomości. Dostępne opcje to: SMS, kopiuj, zadzwoń, e-mail i więcej, czyli menu udostępniania w Androidzie.
 
Dodatkowo w zależności od zainstalowanych komunikatorów na smartfonie (Messenger, Whatsap) pojawiają się stosowne opcje.
 
Aplikacja SMS jest automatycznie uzupełniana o dane odbiorcy i treść wiadomości. Wersja Premium pozwala na automatyczne wysyłanie wiadomości bez naszej ingerencji.
 
Źródło: t-mobile-trendy.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *