Aplikacje News

Zagraj w grę od Google na Marshmallow

Wszelkiego rodzaju gry dostępne w sklepie Play są dostępne w ogromnych ilościach. Do całej listy możemy dopisać jeszcze jedną, który Google ukrył na naszym telefonie. Jesteście ciekawi gdzie i na czym polega ta gra? Poszukajcie tam gdzie numer Androida jest widoczny.

 

Smartfony w dzisiejszych czasach to nie tylko nasze narzędzia do pracy, to również pomysł na nudę. Jeśli nie mamy pod ręką żadnej książki, albo jesteśmy w trasie zawsze możemy zagrać w dowolną grę, która znajduje się w sklepie Play na systemie Android. Nie da się ukryć, że ta platforma jest ogromna i w zasadzie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jak się jednak okazuje firma Google, czyli dostawca zielonego robocika postanowiła ukryć jeszcze jedną grę dla swoich fanów. Jak ją znaleźć? Wystarczy, że mamy smartfona z systemem Marshmallow oraz poniższą ilustrowaną instrukcje.

Google lubi ukrywać wiele rzeczy w informacjach o urządzeniu. Jakiś czas temu na łamach technologicznej pisałem jak znaleźć ukrytą zakładkę „Jesteś programistą”. Jeśli chodzi o tę grę, to muszę przyznać, że dobrze jest schowana i co najważniejsze jest naprawdę trudna. Przerzucanie zielonego ludzika między piankami wymaga precyzji i naprawdę nie jest łatwe.

O tym, że gra jest trudna można przekonać się już przy pierwszej przeszkodzie. Nie wiem jak Wam, ale ja nie osiągnąłem dobrych wyników, dlatego będę grał dalej. Podzielcie się w komentarzach swoimi osiągnięciami.

Źródło: Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *