News

Youtuber osobiście znalazł hejtera i nagrał z nim film, karą będzie 400h pracy w hospicjum

Zapewne wiele osób interesujących się fitnessem i kulturystyką znają Michała Karmowskiego. Youtuber samodzielnie odnalazł hejtera, obrażającego jego rodzinę i wygrał w sądzie. Młody człowiek musi teraz odpracować 400 godzin w hospicjum. Ponadto Michał nagrał z nim film.

 

Sporo się teraz mówi o anonimowości w sieci, w obliczu wszechobecnej inwigilacji i zbieraniu informacji, które mogą wydawać się zagrożeniem, mamy oto perełkę na sam koniec roku i to jeszcze z udziałem polskiego youtubera. Chociaż hejterów jest coraz więcej i coraz trudniej można ich znaleźć z powodu zakładania kont oraz posługiwania się różnymi programami przekierowującymi, to wciąż niektórych można wyłapać. To udało się Michałowi Karmowskiemu z Trec Team Athletes, który na swoim kanale youtube publikuje filmy związane z szeroko pojętym fitnessem i kulturystyką.

Ten film z pewnością stanie się przestrogą dla wszystkich młodych ludzi, którzy czują się zbyt bezpiecznie przed monitorem. Nie wiem, czy jest sens pisać o tym coś więcej, wystarczy obejrzeć. Brawo Panie Michale Karmowski!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *