Gadżety News

Xiaomi szykuje swojego pierwszego drona

Obok wielu ciekawych modeli smartfonów, tabletów, czy kamer sportowych firma Xiaomi zaskakuje nas innymi projektami. W Chinach bez problemu można zakupić od dawna telewizory z logiem Mi, czy nawet urządzenie do gotowania ryżu. Już wkrótce do oferty dołączy zapowiedziany podczas ostatniej konferencji Dron.

Między największymi nowościami chińskiej firmy, takimi jak 6,44 calowy smartfon Xiaomi Mi Max, czy nową wersją MIUI, Lei Jun (twórca firmy) ogłosił także rychłą premierę Xiaomi Drone. Niestety, poza informacją o premierze urządzenia pod koniec maja nie ujawniono żadnych szczegółów na temat drona. Latający robocik nie będzie produkowany bezpośrednio przez firmę Xiaomi, a przez nieznanego obecnie partnera OEM.

Spora ilość przecieków na temat urządzenia wskazuję, że będzie to dron czterośmigłowy z zamontowaną kamerą, którą możemy kontrolować za pomocą opaski Xiaomi Mi Band. Wygląda na to, że firma Parrot ma poważnego konkurenta. Latający produkt chińskiej firmy nie miał jeszcze oficjalnej premiery, a już zapowiada się całkiem nieźle.

Źródło: GizmoChina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *