News Telefony

Xiaomi Mi6 – TechBox

Jak pokazuje producent Xiaomi udowodnił nam, że za flagowe urządzenia nie trzeba płacić krocie… Model Mi6 oferuje całkiem dobrą specyfikację techniczną, a do tego posiada atrakcyjną cenę.
 
Smartfon został wyposażony w ekran Full HD o przekątnej 5,15 cala. Ekran wykonany jest w technologii IPS i pracuje w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.
 
Na pokładzie znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz czytnik kart pamięci microSD obsługujący karty do 64 GB.
 
Za zasilanie Xiaomi Mi 6 odpowiedzialny jest akumulator o pojemność 3350 mAh, wspierający szybkie ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0.
 
Całość pracuje pod kontrolą systemu mobilnego Android z nakładką producenta MIUI 9.
 
W kontakcie ze światem pomogą nam moduły Wi-Fi, Bluetooth 5.0, oraz LTE. Wadą urządzenia jest niestety brak portu słuchawkowego jack 3,5mm. Ten zastąpiony został przez port USB typu C, a do podłączenia słuchawek wymagana jest odpowiednia przejściówka.
 
W kwestii robienia zdjęć mamy do czynienia z podwójnym obiektywem aparatu, który robi dobrej, jakości zdjęcia, ale lustrzanka to nie jest.
 
Opracowanie własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *